Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Розкидачі добрив причіпні


   Розкидачі добрив причіпні в Україні

Для отримання хорошого врожаю необхідно забезпечити правильне живлення рослин мінеральними добривами рослин. Для роботи з ними використовуються різноманітні види спеціальної техніки. Щоб виростити добрий урожай, у гаражі кожного аграрного підприємства повинен бути причіпний розкидач мінеральних добрив до міні трактора. Для коректної роботи потрібно правильно вибрати та купити розкидач мінеральних добрив. Головна умова – точність внесення міндобрив. Велика кількість корисних мікро- та макроелементів покращує зростання культур. Якщо причіпний розкидач мінеральних добрив не забезпечуватиме точного рівномірного внесення, тоді частина рослин отримає менше добрив ніж необхідно, а друга частина – більше ніж необхідно. На сучасному ринку мінеральні добрива представлені у великій кількості. Зокрема, інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити розкидач мінеральних добрив торгових марок Favorit та Кобзаренко.

Причіпні розкидачі добрив класифікуються за типом добрив, що вносяться. Причіпні розкидачі добрив можуть використовувати для роботи мінеральні та органічні речовини. За типом конструкції розкидачі діляться на навісні та причіпні. Розкидач органічних добрив для міні трактора навісного типу являє собою пластиковий/металевий бункер, який за допомогою спеціальної рами та кронштейнів кріпиться до трактора. Оскільки розкидач міндобрив характеризується низькою продуктивністю, її рекомендується використовувати для невеликих ділянок. Для більших полів краще підійде розкидач мінеральних добрив причіпного типу. Він реалізований у вигляді колісного причепа з бункером та розподільним механізмом. Причіпний розкидач органічних добрив міні трактора має ширші можливості на відміну від навісного. Він має велику місткість та збільшену ширину захвату.

Розкидач міндобрив – механічний агрегат, який рівномірно розподіляє поживні речовини по поверхні ґрунту, на якому вирощуються сільськогосподарські культури. Крім внесення добрив спецтехніка використовується для транспортування, перемішування та подрібнення поживних речовин. Добрива вносяться у таких формах: гранульовані, пилоподібні, рідкі розчини та гноєного складу. Залежно від форми поживних речовин виконується відповідне налаштування розкидача добрив. Для рівномірного розподілу поживних речовин може використовуватися маятникова труба. Причіпні розкидачі добрив мають ряд переваг: рівномірний розподіл поживних речовин у всій площі, висока швидкість обробки полів, контроль порцій, деякі моделі можуть використовуватись для посівних робіт, можливість використання із різними тракторами тощо.

Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити розкидач мінеральних добрив до міні трактора високого рівня якості за привабливими цінами. Будь-який покупець знайде саме ту модель, яка максимально відповідатиме його потребам та вписуватися за вартістю в виділений бюджет. Зробити оптимальний вибір вам допоможуть досвідчені консультанти нашого магазину. Пропонуємо різні способи оплати: онлайн переказ на картку, накладений платіж. А ще є можливість оформити кредит на вигідних умовах. Оперативна обробка замовлення, безкоштовна збірка та налаштування, а й доставка по Закарпаттю (безкоштовно) та по Україні (Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс) — основні переваги, які ви обов'язково оціните, купуючи надійний та зручний причіпний розкидач органічних добрив для міні трактора. Транспортування розкидачів мінеральних добрив за кордон — за домовленістю.

Немає товарів

Вгору