Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Елеватори, перевантажувачі


   Елеватори, перевантажувачі в Україні

Елеватори та перевантажувачі — важливе сільськогосподарське обладнання, яке готує зернові культури для перевезення та компактного розміщення в сховищі. Зараз складно уявити сільське господарство без даної техніки, оскільки завдяки їй вдається скоротити час навантаження-розвантаження в рази, забезпечити мінімальні зусилля з боку людини. Елеватори та перевантажувачі бувають двох видів: стаціонарні, встановлені на одному місці без можливості швидкого зручного переміщення. Зазвичай даний вид навантажувачів більш потужний, швидше справляється з поставленим завданням, ідеальний варіант для великих підприємств. Другий вид — мобільні перевантажувачі, головний плюс даного виду в тому, що його можна без жодних проблем транспортувати за допомогою допоміжної техніки в будь-яке зручне місце. А це іноді грає важливу, навіть вирішальну роль.

Конструктивно перевантажувачі існують двох типів: стрічковий (головний плюс — швидкість завантаження, мобільність деяких моделей) шнековий (компактність, деякі моделі навіть є розбірними). Дане сільськогосподарське обладнання виготовлені на основі якісного металу задля забезпечення довговічності, надійності, високої експлуатаційної якості техніки. Розміри перевантажувачів невеликі для обладнання такого масштабу. Інтернет-магазин МотоЛюкс представляє великий вибір елеваторів, перевантажувачів будь-якої потужності, розмірів: від найбільш компактних до найбільших. Тут ви можете купити елеватор торгової марки Кобзаренко. Користуватися цим обладнанням легко, оскільки електроніки тут мало. У стаціонарних видах панель управління являє собою кнопки включення-виключення, також джойстик потужності роботи. Все в сукупності дозволяє вибирати, з якою швидкістю буде проводитися навантаження.

Мобільний елеватор укомплектований панеллю керування, подібною до стаціонарних, в деяких випадках, щоправда, відсутній джойстик настройки потужності. Користуючись цим обладнанням, потрібно максимально дотримуватися запобіжних заходів, щоб уникнути пошкоджень, травм. При правильній експлуатації елеватор може прослужити тривалий час при відсутності поломок, збоїв роботи. Важливо вибирати обладнання по відповіднім вимогам та критеріям, зважаючи на важливі параметри техніки. Якщо навантажувач потрібен потужний, але мобільний, ідеальним варіантом буде стрічкова модель. Якщо важлива компактність, оптимальним варіантом виявиться шнековий розбірний навантажувач, який легко поміститься де потрібно. Елеватори та перевантажувачі давно не новинка, численні переваги забезпечують затребуваність цих пристроїв серед підприємств сільського господарства.

Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити елеватор високого рівня якості за привабливими цінами. Будь-який покупець знайде саме ту модель, яка максимально відповідатиме його потребам та вписуватися за вартістю в виділений бюджет. Зробити оптимальний вибір вам допоможуть досвідчені консультанти нашого магазину. Пропонуємо різні способи оплати: онлайн переказ на картку, накладений платіж. А ще є можливість оформити кредит на вигідних умовах. Оперативна обробка замовлення, безкоштовна збірка та налаштування, а й доставка по Закарпаттю (безкоштовно) та по Україні (Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс) — основні переваги, які ви обов'язково оціните, купуючи надійний та зручний елеватор. Транспортування елеваторів за кордон — за домовленістю.

Немає товарів

Вгору