Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Автомобільні інструменти


   Автоінструменти в Україні

Важко уявити собі автомобіль, або інший транспорт, який своєму власникові ніколи не доставляє проблем ні в гаражі, ні на дорозі. Може в майбутньому такі машини і з'являться, але поки їх немає, автовласникам доводиться усувати неполадки і ретельно стежити за технічним обслуговування свого транспорту. Для гарного функціонування транспортного засобу, необхідно міняти витратні матеріали, робочі рідини, дрібні запчастини. Можна поїхати в автосервіс і вдатися до допомоги професіоналів, але просту роботу можна виконати на місці самим, що звичайно ж буде швидше і дешевше за допомогою інструментів для авто.

Серед усього широкого вибору автоінструментів особливо виділяються:

  1. Гайкові накидні ключі, трещеточні, ріжкові, всіх форм і розмірів. Всі їх зручно застосовувати в певних ситуаціях і для кожного ключа є свій функціонал.
  2. Різні викрутки шліцеві і хрестові. Цей інструмент дуже затребуваний при ремонті автотранспорту особливо якщо його функціонально розширити спеціальними насадками.
  3. Шарнірно - губцевий інструмент. Включає в себе бокорізи, плоскогубці, щипці, кусачки. Ними зручно утримувати і притискати різні з'єднання в механізмах транспортних засобів і не тільки.
  4. Головки торцеві. Використовують для відгвинчування гайок і болтів. Рекомендується купувати повністю набір з головками розмірами 6-32 мм.
  5. Воротки, шарніри і подовжувачі. Подібний інструмент дозволяє працювати в обмежених просторах і в важкодоступних місцях.

Зараз у продажу нашого магазину представлені різні набори автоінструментів від найпростіших і дешевих з десятком ключів, до великих комплектів з набором всіляких ключів, головок, перехідників, вороток, шарнірів і різних викруток. Всі машини різні і тільки Ви самі можете вирішити які інструменти потрібні саме Вам для дрібного ремонту вашого автомобіля або іншого механізму.

Якість і відповідно ціна авто інструменту залежить від багатьох параметрів: від марки, використовуваної сталі і до технології, яка застосовується на виробництві при виготовленні цього інструменту. Також від цього залежать міцність виробу, зносостійкість і точність розмірів. Правильна геометрія і вага, наявність покриття - все це впливає на термін служби інструменту і на зручність його використання. А гарантії виробників свідчать про експлуатаційні характеристики товару.

Всі пристосування можна класифікувати на:

  • Професійні. Сюди відносяться вироби, що виготовляються з високосортної сталі за складними технологіям. На такі інструменти виробники надають тривалу гарантію. Набори інструментів для професіоналів можуть включати в себе сотні різних інструментів, а також весь розмірний ряд.
  • Напівпрофесійні. До таких варіантів відносяться інструменти, які часто використовують при ремонті в домашніх умовах і на невеликих СТО. Такі набори автоінструментів передбачають обмежену комплектацію, що включає все найнеобхідніше. Вони виготовляються за більш простими технологіями і коштують набагато дешевше, і властивості їх відповідно теж нижчі.

У нашому магазині Мотолюкс Ви зможете купити автомобільні інструменти, які підходять вам за якістю і ціною. Також у нас передбачена широка система знижок і при покупці завжди можна нею скористатися, а також менеджери магазину допоможуть оформити доставку товару поштою або транспортною компанією по всій території України, а при необхідності і за її межі.

Вгору