Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
 • USD
 • EUR

Сільськогосподарські трактори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Сільськогосподарські трактори в Україні

Сільськогосподарські трактори — важлива частина сільськогосподарської техніки та обладнання, призначений для культивації ґрунту, ґрунтообробних робіт, посадкових та збиральних робіт, догляду за с/г культурами, первинної обробки врожаю та післязбиральних робіт. Трактори та комбайни — основна тягово-енергетична база для сільськогосподарських машин переважно. Сільськогосподарський трактор — машина на колісній/гусеничній базі, призначена для вирішення широкого спектру завдань у фермерстві, сільському господарстві, будівництві, благоустрої та інших сферах. Ключова відмінність техніки — наявність високого крутного моменту, який максимально перетворюється в тягу при малих швидкостях. Існує безліч різновидів тракторів. Зокрема, інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити сільськогосподарський трактор торгових марок DW, DongFeng, Forte, Jinma, Foton, Kentavr, Mahindra, SHIFENG, Xingtai та інші.

Класифікація сільськогосподарських тракторів за типом рушія (бази) досить різноманітна. Виділяють такі типи машин:

 1. На гусеничній базі. Гусеничні сільськогосподарські трактори мають вищу прохідність та силу тяги. Вони здатні працювати на різних типах місцевості: вологому, пухкому та болотистому ґрунті. Маса сільськогосподарського трактора розподіляється рівномірно по всій площі гусениці, завдяки чому забезпечуються високий рівень стійкості та прохідності. Одначе гусеничні сільськогосподарські трактори мають значний суттєвий мінус — неможливість самостійного пересування дорогами загального користування, оскільки здатні значно пошкодити асфальтове покриття.
 2. На колісній базі. Колісні сільськогосподарські трактори являють собою універсальні машини, основне призначення яких — використання у сферах сільського господарства, ЖКГ, будівництва. Баластні обтяжувачі коліс використовуються для підвищення зчеплення та тяги. Особливо актуально при виконанні робіт на пухких ґрунтах. Колісні сільськогосподарські трактори здатні самостійно добиратися до об'єкта дорогами загального користування, оскільки пневматичні покришки не наносять пошкоджень дорожньому покриттю.

За призначенням можна виділити такі різновиди машин:

 1. Промислові. Сюди відносяться переважно гусеничні сільськогосподарські трактори: бульдозери та бульдозерно-розпушувальні агрегати, скрепери, трубоукладачі, трелювальні машини для транспортування колод..
 2. Сільськогосподарські. Універсальні колісні сільськогосподарські трактори, сумісні з додатковим навісним обладнанням. Виробники пропонують широкий спектр базових сільськогосподарських тракторів, оснащених відповідними технічними характеристиками.

Сільськогосподарські трактори поділяються на кілька підвидів:

 • орні;
 • просапні та пахотно-просапні;
 • транспортні;
 • ЖКГ;
 • спеціальні.

Сільськогосподарський трактор сільському господарстві повинен відповідати багатьом аспектам та властивостям, тому потрібно бути уважним при покупці. Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити сільськогосподарський трактор високої якості за доступними цінами. Вас точно здивує висока якість та приємна вартість сільськогосподарських тракторів, оскільки ми підібрали лише найкращі моделі. Всі представлені бренди отримали заслужену популярність у покупців завдяки високій якості виготовлення та хорошим технічним характеристикам. На сайті запропоновано декілька способів оплати: переказ на картку, накладений платіж. До того ж реально без проблем оформити кредит. Працівники інтернет-відділу повідомлять дату відправки замовлення. Здійснюємо доставку по всій Україні (Нова Пошта, Delivery, Meest Express, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно). Гарантуємо швидке отримання замовлення в максимально короткі строки. Транспортування сільськогосподарських тракторів за кордон — за домовленістю. Інтернет-магазин МотоЛюкс — перевірене місце, де відбуваються правильні та вигідні покупки!

Вгору