Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Обприскувачі причіпні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Обприскувачі причіпні в Україні

Сільськогосподарська промисловість при роботі по посадці та для подальшого догляду за висадженою рослинністю використовує спеціальне сільськогосподарське обладнання. Проведення робіт по використанню засобів для винищення шкідливих рослин та організмів рекомендує використати спеціальне сільськогосподарське обладнання під назвою “причіпний обприскувач”. Причіпний обприскувач до мотоблока — сільськогосподарська техніка для боротьби зі шкідниками агрокультур. Великі обсяги для обробітку? Тоді потрібно застосувати простий обприскувач ручний. На сьогодні існує великий вибір та різноманітність моделей великих обприскувачів, які кріпляться до спеціальної техніки на шасі. Саме завдяки кріпленню причіпні обприскувачі отримали свою назву.

Самохідний обприскувач нерідко застосовувався у сільськогосподарській діяльності, однак цей варіант став менш затребуваним, оскільки він економічно невигідний. Самохідний обприскувач потребує заправки рідким паливом. До того ж, причіпний обприскувач до трактора 300 л — більш продуктивна сільськогосподарська техніка, оскільки вона здатна охоплювати більші ділянки поля, ніж самохідний варіант. Причіпні обприскувачі мають ряд особливостей, завдяки яким вони знайшли настільки широке застосування. По-перше, причіпний обприскувач до мотоблока — досить компактний пристрій та не вимагає при зберіганні вимагає багато місця. Причіпні обприскувачі характеризуються досить невеликою вагою, що теж позначається на їх роботі, не потрібно спеціальної вантажопідйомної техніки, для того щоб використовувати даний апарат. Насос даної установки є досить продуктивним. Причіпний обприскувач до мотоблока може оснащуватися додатковим другим насосом, таким чином його продуктивність буде покращена вдвічі. Причіпні обприскувачі вважають довговічною та дуже якісною технікою.

Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити причіпний обприскувач до трактора 300 л торгової марки Polmark. Обсяги самого бункера мають різну місткість та доходить в окремих моделях до 3500 тисяч літрів рідини. Додатковий бункер, зазвичай, призначається для чистої води, якою оператор може промити очі та руки після закінчення робіт з обробки посадок. Майже всі сучасні модифікації причіпних обприскувачів оснащуються автоматичним пристроєм, яким можна керувати дистанційно. Тобто всі операції виконуються за допомогою натискання на кнопки та не вимагають залучення великої кількості обслуговуючого персоналу. Сам обприскувач ручний — складний механізм, оснащений усім обладнанням та розташований на рамі на двох колесах. При використанні причіпного обприскувача сільськогосподарська промисловість вважає важливим дотримуватися всіх норм та технік безпеки. А при правильному та своєчасному догляді причіпний обприскувач служитиме довго та безвідмовно.

Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити причіпний обприскувач до трактора 300 л високого рівня якості за привабливими цінами. Будь-який покупець знайде саме ту модель, яка максимально відповідатиме його потребам та вписуватися за вартістю в виділений бюджет. Зробити оптимальний вибір вам допоможуть досвідчені консультанти нашого магазину. Пропонуємо різні способи оплати: онлайн переказ на картку, накладений платіж. А ще є можливість оформити кредит на вигідних умовах. Оперативна обробка замовлення, безкоштовна збірка та налаштування, а й доставка по Закарпаттю (безкоштовно) та по Україні (Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс) — основні переваги, які ви обов'язково оціните, купуючи надійний та зручний причіпний обприскувач. Транспортування причіпних обприскувачів за кордон — за домовленістю.

Вгору