Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Дископлуги для трактора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Дискові плуги для трактора в Україні

Плуг – вельми важливий винахід людства, який використовується у сільському господарстві протягом тисячоліть та досі не втрачає своєї актуальності. Проте за цей час конструкція плуга багаторазово видозмінювалася. Найкращі інженери постійно працюють над його покращенням, тому сучасні плуги від своїх стародавніх попередників відрізняються як лімузин від воза. Сьогодні до послуг сільського господарства — величезний вибір плугів найрізноманітнішої конструкції, для різних видів ґрунту та способів обробки землі. Особливе місце у тому числі займають плуги дискового типу. Звичайно, лемішний плуг — найпопулярніший серед сучасних аграріїв. Однак, дискові плуги просто незамінні на певних видах ґрунт та для виконання деяких видів робіт. Особливою популярністю користуються дископлуги торгових марок Bomet, Агрореммаш, БМЗ, Земмаш.

Так, дископлуг завжди застосовується при розорюванні нових полів, особливо на місці викорчуваних лісів, обробці кам'янистих, важких ґрунтів, болотистій місцевості, землі, сильно засміченої дикими рослинами, бур'янами, та в інших місцях, де застосування звичайного плуга практично неможливе. Інші види плугів, зустрівшись з серйозною перешкодою в процесі оранки, застрягають/ламаються, а дисковий плуг — перекотиться через нього без жодних збитків. Саме завдяки цьому можливим стало широке застосування дископлугів в лісовому господарстві. У сільському господарстві плуги дискового типу використовуються для лущення стерні, оскільки тут вони справляються краще за свого лемішний тип. Передпосівну підготовку ґрунту, де вирощувалися товстостеблові культури, краще виконувати, використовуючи плуги дискового типу, адже за їх допомогою реально справитися зі знищенням бур'янів та пожнивних залишків.

Крім того, якщо грунт дуже сухий, дисковий плуг сприяє тому, що залишається менше нерозбитих земляних брил. Так само використання дископлугів виправдано на схильних до ерозії грунтах та при обробці грунту перед посадкою рису. Дискові плуги складаються з робочих органів — сферичних дисків, встановлених під кутом 15−20º до вертикалі та під кутом 40−45º до напрямку руху агрегату. Цим вони конструктивно відрізняються від інших дискових знарядь (лущильників, борін), у яких диски встановлені тільки під кутом до напрямку руху агрегату. Завдяки такій постановці дисків досягають великої глибини обробки, яка може бути близька до радіусу диска. Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити дисковий плуг високої якості за доступними цінами.

Вас точно здивує висока якість та приємна вартість дискових плугів, оскільки ми підібрали лише найкращі моделі. Всі представлені бренди отримали заслужену популярність у покупців завдяки високій якості виготовлення та хорошим технічним характеристикам. На сайті запропоновано декілька способів оплати: переказ на картку, накладений платіж. До того ж реально без проблем оформити кредит. Працівники інтернет-відділу повідомлять вам точну дату відправки замовлення. Здійснюємо доставку по всій Україні (Нова Пошта, Delivery, Meest Express, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно). Гарантуємо швидке отримання замовлення в максимально короткі строки. Транспортування дискових плугів за кордон — за домовленістю. Інтернет-магазин МотоЛюкс — перевірене місце, де відбуваються правильні та вигідні покупки!

Вгору