Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Грядкоутворювач


   Грядкоутворювачі в Україні

Грядкоутворювачі Закарпаття забезпечують комплексне вирішення завдань в малих та у великих фермерських підприємствах. Землевласники знають та розуміють, скільки сил та праці вкладено в хороший урожай, тому для посадки, наприклад, полуниці на поле в кілька десятків/сотень гектарів потрібно спеціальне обладнання, зокрема грядоутворювачі, які з легкістю замінюють десятки людських рук. Грядоутворювач — грунтофреза, яка за один прохід виконує відразу кілька технологічних операцій: фрезерування ґрунту основним робочим органом, знищення (подрібнення) бур'янів, розбивання грудок ґрунту, вирівнювання рельєфу поля та формування гряди з розпушеного ґрунту під посів/висадку розсади.

Всі моделі оснащуються вібромоторами різних видів. Головні завдання, які легко виконує даний грядоутворювач, — швидкість та автоматизація роботи в сільському господарстві, що значно економить час, паливний матеріал та трудовитрати. Головні переваги грядкового вирощування — контроль вологи, відмінна будова грунту, легкість при зборі врожаю. Рельєфність ряду має й інші переваги: допомагає направляти сівалки та удобрювати грунт, інше спецобладнання. Грядкоутворювачі Закарпаття прості в догляді, коригуванні, розбиранні, складанні, полегшують роботу на земельній ділянці. Цінова політика може змінюватися в залежності від самого обладнання, його комплектації.

При виборі техніки має значення якість металу робочих формуючих механізмів, характеристики агрегуючих машин, легкість при пошуку та виборі комплектуючих. Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити грядоутворювач за приємною ціною. Для вирощування окремих овочевих культур потрібні різні моделі грядоутворювачів, що відповідають певним потребам. При цьому важливо враховувати таке: бувають абсолютно різні за величиною господарства. Добре укомплектований парк техніки, без якої неможлива обробка посівного грунту, в цілому призводить до гарної продуктивності, фінансово прибуткового завершення сезону.

Комбінований плівкоукладач-грядоутворювач, призначений для тракторів середньої потужності, відмінно справляється в плані підготовки грядок для посадки саджанців, відразу вкриваючи їх плівковим матеріалом. Застосовується плівкоукладач-грядоутворювач для таких культур: полуниця, овочі, саджанці дерев, винограду. Таким чином, створюється атмосфера, де підтримується певна температура та вологість. Відповідно різні культури ростуть в рази швидше, ніж у відкритому ґрунті. До того ж, комбінований плівкоукладач-грядоутворювач забезпечує захист від перепаду температур, що важливо, адже саджанці в початковій стадії росту бояться переохолодження. Вкриті плівковими матеріалами саджанці не бояться паразитів та проникнення хвороботворних подразників.

Зростаючі на таких грядках рослини мають не викривлену кореневу систему. Такий спосіб — відмінний догляд за зростаючими культурами на всіх етапах: від висаджування до збирання врожаю. Не можна забувати наступне: будь-яка техніка, в тому числі грядоутворювачі, здатна ламатися. У такій ситуації своєчасна діагностика неполадок та заміна частин механізму призведе до довгострокової експлуатації, а це в свою чергу, мінімізує витрати на повноцінний ремонт. Обдуманий вибір при покупці грядоутворювача допоможе уникнути безлічі проблем під час роботи. Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити грядоутворювач високої якості.

Вас точно здивує висока якість та приємна вартість грядоутворювачів, оскільки ми підібрали лише найкращі моделі. Представлені бренди отримали заслужену популярність у покупців завдяки високій якості виготовлення та хорошим технічним характеристикам. На сайті запропоновано декілька способів оплати: переказ на картку, накладений платіж. До того ж реально без проблем оформити кредит. Працівники інтернет-відділу повідомлять дату відправки замовлення. Здійснюємо доставку по всій Україні (Нова Пошта, Delivery, Meest Express, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно). Гарантуємо швидке отримання замовлення в максимально короткі строки. Транспортування грядоутворювачів за кордон — за домовленістю. Інтернет-магазин МотоЛюкс — перевірене місце, де відбуваються правильні та вигідні покупки!

Немає товарів

Вгору