Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Причіпні дискові агрегати для трактора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Причіпні дискові агрегати для трактора в Україні

Причіпні дискові борони (дискатори) використовуються при проведенні передпосівної, основної та мінімальної ґрунтообробки. При застосуванніданого обладнання пропадає необхідність у попередньому оранці землі, а це в рази знижує трудовитрати. Причіпний дисковий агрегат для трактора – універсальний багатофункціональний пристрій, призначений для застосування у період передпосівної підготовки полів, для вирівнювання та розпушування ґрунту, омолоджування задернених лук та лущення стерні. Причіпні дискові борони дуже ефективно застосовуються на ділянках невеликого розміру з проблемним рельєфом, оскільки обладнання має високу маневреність. Інтернет-магазин МотоЛюкс постачає зубні борони та дискатори для тракторів різних тягових класів. Наші клієнти можуть без проблем купити причіпний дисковий агрегат для трактора торгових марок Favorit, Metal-Fach, Агрореммаш, БМЗ, Земмаш та Умань. Зубні борони та дискатори бувають причіпними та напівпричіпними. Таке тракторне обладнання призначене для традиційної, мінімальної та передпосівної обробки полів, задернілих лук та пасовищ. Його основне завдання – розбивка великих грудок землі після оранки, розпушування перед засіванням культур із закладенням у ґрунт рослинних решток.

Причіпні дискові агрегати для трактора за своїм призначенням поділяються на:

  1. Польові причіпні дискатори. Використовуються для розпушування ґрунту після проведення просапних робіт, видалення рослинних залишків на полях і земельних ділянках. Окремі моделі оснащуються спеціальними баластними ящиками. Такий спосіб дозволяє забезпечити більш глибоку ґрунтобробку.
  2. Садові причіпні дискатори. Досить легкі дискові борони, які характеризуються високою маневреністю, призначені для роботи на виноградниках та садах. Подібний причіпний дискатор може проводити обробку грунту на глибину орієнтовно 100 мм.
  3. Болотяні причіпні дискатори. Це важке тракторне обладнання, призначене для обробки цілини та заболочених земель. Болотна причіпна дискова борона може обробляти грунти на глибину до 200 мм.

Як правило, причіпні дискові агрегати для трактора встановлені в кілька рядів. Секція, що знаходиться ближче до трактора, розвалює ґрунт, а друга, навпаки, вкриває ґрунт для вологозатримання. Для більш ефективного боронування диски передньої та задньої батареї зміщені щодо осі один одного. Потрібно враховувати те, де передбачається використання дискових борін, адже від цього залежить розмір робочих органів, товщина країв обладнання та форма вирізу на диску. Вибір прив'язаний до тягового класу базової машини, загальних оброблюваних площ та типів ґрунту. Значення має наявність гідравлічних штуцерів, продуктивність гідравліки трактора, тип тягово-зчіпного пристрою. Причіпна дискова борона має ряд інших критеріїв вибору: тип (навісний, напівнавісний, причіпний, напівпричіпний), ширина захоплення та продуктивності (загальна оброблювана площа за годину/зміну), глибина обробітку грунту (5-15 см), кути атаки та діаметр дисків, кількості рядів та робочих органів тощо. Постарайтеся проаналізувати та зважити всі елементи ще до покупки.

Лише так вибрана вами дискова борона виконуватиме всі поставлені робочі задачі максимально якісно. Застосування  причіпних дискових агрегатів для трактора дозволить покращити якість грунту, відновити природній баланс грунту, причому з мінімальними витратами на обробку сільськогосподарських культур. Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити причіпний дисковий агрегат для трактора високої якості за доступними цінами. Будь-який покупець знайде саме ту модель, яка буде максимально відповідати його потребам та вписуватися за вартістю в виділений бюджет. Зробити оптимальний вибір вам допоможуть досвідчені консультанти нашого магазину. Пропонуємо різні способи оплати: онлайн переказ на картку, накладений платіж. Також є можливість оформити кредит на вигідних умовах. Оперативна обробка замовлення, безкоштовна збірка та налаштування, а також доставка по Закарпаттю (безкоштовно) та по Україні (Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс) — основні переваги, які ви обов'язково оціните, купуючи надійний та зручні причіпні дискові агрегати для трактора. Транспортування причіпних дискових агрегатів для трактора за кордон — за домовленістю.

Вгору