Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Кулі, стріли, мішені

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Кулі, стріли, мішені в Україні

Зброя передбачає використання додаткових засобів — куль. Купити кулі можна в нашому інтернет-магазині МотоЛюкс. Будь-яка куля являє собою балістичний снаряд різного ступеня обтічності, здатний долати великі відстані на високій швидкості при найменших втратах кінетичної енергії через тертя повітря. Купити кулі сьогодні бажають багато, однак калібр 9х18-мм був далеко не першим винайденим людиною. Спочатку використовувалися практично безформні шматки металу (найчастіше — свинцю) в гладкоствольній зброї, лише значно пізніше був сконструйований патрон. Сьогодні можна знайти та купити кулі різних калібрів та властивостей.

Найбільш популярні моделі — свинцеві кулі. Свинець м'який, легко плавиться, тому свинцеві кулі володіють великим коефіцієнтом зупинної дії: вони «вмазують» в ціль, а не пробивають її. Проте, можна купити кулі іншого призначення. Стандартна куля 9х18-мм має у своєму складі сталевий сердечник у свинцевій сорочці. Свинець служить для збільшення маси кулі, а сердечник збільшує пробивну здатність. Особливо стосовно мішеней невисокого коефіцієнту міцності. Стандартна куля продається в нашому інтернет-магазині МотоЛюкс. Існують також модифікації таких куль, купити які можна виключно за наявності особливої ліцензії в спеціалізованому магазині. Йде мова про бронебійні патрони з гострим сердечником, розривні з рискою або пропилом та запальні. Їх використання в спортивних та розважальних цілях заборонено, оскільки купити кулі стандартного зразка простіше та дешевше. Крім того, такі кулі купити значно важче, бо вони не підлягають вільній реалізації.

Стріла — боєприпас для лука або арбалета. Сучасні стріли діляться на спортивно-мисливські та традиційні. Традиційні стріли найбільш близькі до середньовічних прототипів, їхні основні матеріали виготовлення — дерево, залізо та натуральне пір'я, сучасний клей. Спортивні та мисливські стріли, як правило, виготовляються на основі штучних та синтетичних матеріалів, а також алюмінієвих сплавів, сталі, іноді бронзи та вольфраму. Основна ознака хорошого комплекту стріл — схожість фізичних параметрів та геометрії, тобто розмірів, прямолінійності, маси та форми. Чим більше стріли схожі одна на іншу, тим точніше потрапляння за умови достатньої майстерності стрілка. Сучасні матеріали дозволяють домогтися дуже близьких параметрів в комплекті стріл. Кращі спортивні стріли в комплекті відрізняються по масі на 40-60 мг, за розмірами на десяті частки міліметра. Мисливські стріли являють собою результат компромісу між вимогами до точності пострілу, до міцності стріли, її дешевизні. Найбільшою популярністю користуються традиційні стріли.

Якщо перед вами гостро постало питання, де купити кулі та сучасні стріли, то найкращим варіантом буде саме інтернет-магазин МотоЛюкс. Ми пропонуємо клієнтам найвищу якість будь-яких товарів, що реалізуються у нас, абсолютну законність всіх укладених угод та високий рівень зручності у співпраці та доставку. Крім того, тільки у нас можете купити кулі за дійсно вигідною ціною. У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за допомогою до менеджерів магазину. Контактні телефони вказані на сайті. Вартість перевезення до пункту призначення оплачуєте самостійно при отриманні товару у філії транспортної компанії свого міста (Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс). Перевезення куль та стріл на території Закарпаття — безкоштовно. Є декілька способів оплати та можливість оформлення кредиту.

Вгору