Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
 • USD
 • EUR

Амортизатори, вилки


   Амортизатори, вилки для велосипеда в Україні

Запчастини для велосипеда допомагають відновити велосипед в робочий стан. Дають можливість поліпшити стан та ходові характеристики, зробити їзду більш безпечною. Амортизатор, вилка для велосипеда дозволяє велосипедисту проходити нерівності на вищій швидкості та, найголовніше, витрачати при цьому менше своєї енергії. Це зменшує втому людини та знос компонентів велосипеда. Вилки та амортизатори ставляться на сучасні гірські велосипеди, розрізняються за ціною та якістю. Якість вилки для велосипеда залежить від її наповнення, відповідно змінюється її ціна. Інтернет-магазин МотоЛюкс дає шанс купити амортизатори для велосипеда торгової марки Pride. Поспішіть!

Призначення амортизаційних вилок така:

 1. Підвищення ефективності руху. Досягається шляхом відстеження переднім колесом поверхні, по якій відбувається рух. Це дозволяє краще контролювати велосипед, знімає "гальмівний ефект" дорожніх купин.
 2. Підвищення комфорту при їзді. Зниження ударно-вібраційного навантаження на передню частину велосипеда (в тому числі на кермову колонку, раму, кермо та руки). Певною мірою навантаження знижуються та на всі точки контакту байкера та велосипеду.
 3. Збільшення довговічності ряду вузлів велосипеда.

Амортизаційні вилки можна розділити на наступні типи:

 • пружинні;
 • пружинно-еластомірні;
 • повітряні;
 • олійно-повітряні;
 • олійно-пружинні.

Хороші амортизаційні вилки представлені наступні основні складові:

 1. Пружина — елемент, працює безпосередньо на зжимання вилки, бувають сталеві та пневматичні.
 2. Демпфер — сприяє коливанням, може бути повітряним, масляним.

Амортизатор для велосипеда служить для перетворення механічної енергії в теплову. Під час катання по пересіченій місцевості або путівці він буде знижувати коливання від ударів та стрибків, які діють на раму. Амортизатори для велосипеда часто застосовують спільно з пружинами, ресорами, подушками та торсіонами. Новачкам підійдуть пружинні амортизатори для велосипеда, що встановлюються на задню підвіску, а просунутим користувачам — повітряні: вони мають меншу вагу при ширших регулювальних можливостях. Амортизатори для велосипеда обов'язково необхідні для тих, хто захоплюється екстремальними видами катання: даунхіл, стріт та інші.

Види регулювання демпфера досить різноманітні:

 1. Preload (попереднє навантаження). Настройка жорсткості пружини амортизаційної вилки. Налаштовується зовнішнім регулятором, заміною пружин.
 2. Rebound (відбій, відскік). Регулювання швидкості відскоку вилки для велосипеда повернення в початкове положення.
 3. Compression (Швидкість стиснення). Налаштування стрімкості стиснення амортизаційної вилки (величина, зворотна Rebound).
 4. LockOut (блокіратор). Блокування ходу амортизаційної вилки (вилка стає жорстко.).
 5. Extension Control. Блокування/регулювання довжини ходу вилки для велосипеда. Іноді дані настройки виносять навіть на кермо.

Бажаєте купити амортизатори для велосипеда? Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує декілька способів оплати (онлайн переказ на картку, накладений платіж), в тому числі можливість оформлення кредиту. Діє гнучка система знижок, розрахована на постійних клієнтів. Швидка доставка по Україні реалізується за допомогою служб перевезень Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс. Транспортування амортизаторів та вилок для велосипедів по Закарпаттю — безкоштовно. Перевезення товарів за кордон відбувається за попередньою домовленістю. Приємних покупок!

Немає товарів

Вгору