Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
 • USD
 • EUR

Засоби індивідуального захисту


   Засоби індивідуального захисту в Україні

Кожне виробництво – цикл взаємозалежних процесів та систем, головне завдання яких – виконання певних функцій, або виготовлення продукції. У широкому значенні слова, виробництва існували завжди – починаючи з каменоломень стародавнього Єгипту та ремісничих майстерень Середньовіччя. Очевидно, що активніше розвивалися підприємства, то більше вставав питання безпеки працівника. У 19 столітті робітник став не лише професіоналом, а й взагалі «дорогою» людиною; його цінність стала еквівалентною цінності продукції, тому стали з'являтися засоби індивідуального захисту людини. Сучасний світ передбачає, що у побуті та на виробництві у різноманітних галузях промисловості виникає необхідність захищати себе від злоякісних та несприятливих чинників, властивих тій чи іншій діяльності. Засоби індивідуального захисту – спеціальні пристрої, елементи, деталі, а також особливий одяг, взуття та головні убори, призначені для запобігання та зменшення травматизму, негативного впливу небезпечних умов праці, забезпечення індивідуального комфорту та зручності при роботі. Засоби індивідуального захисту підлягають використанню працівниками задля зменшення впливу шкідливого виробничого процесу та від забруднення. Їх застосовують тоді, коли безпеку робіт неможливо забезпечити інакшим чином (наприклад, конструкцією обладнання, організацією виробничих процесів, архітектурно-планувальними рішеннями та засобами колективного захисту). Засоби індивідуального захисту охоплюють: ізоляційні костюми, засоби захисту органів дихання, засоби захисту рук, спеціальний та взуття, засоби захисту голови, органів слуху, очей, різні запобіжні пристосування. Особливо популярними засобами індивідуального захисту бувають такі: захисна маска зварювальника, респіратор для малярських робіт, рукавички для збирання саду. Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити засоби індивідуального захисту високої якості.

Відповідно до системи стандартів безпечної праці засоби індивідуального захисту бувають:

 • костюми ізоляційні (гідроізоляційні костюми, пневмокостюми, скафандри);
 • засоби захисту органів дихання (протигази, пневмошоломи, респіратори, пневмомаски, пневмокуртки);
 • одяг спеціальний захисний (костюми, куртки, сорочки, штани, комбінезони, напівкомбінезони, жилети, фартухи);
 • засоби захисту ніг (напівчоботи, черевики, черевики, туфлі, бахіли, наколінники);
 • засоби захисту рук (рукавиці, рукавички, напівпальчатки, напальчники, наладонники, напульсники, нарукавники, налокітники);
 • засоби захисту голови (каски захисні, шоломи, шапки);
 • засоби захисту особи (захисні лицьові щитки);
 • засоби захисту очей (захисні окуляри);
 • засоби захисту органів слуху (протишумні шоломи, вкладиші, навушники);
 • засоби захисту від падіння з висоти та інші запобіжні засоби (запобіжні пояси, троси, наколінники);
 • засоби дерматологічного захисту (креми, очищувачі шкіри та інші);
 • засоби захисту комплексні.

Розмаїття предметів та їхні відмінності робить вибір досить складним. Проте, існують два принципи, які дещо спрощують складності підбору засобів захисту: якість та зручність. До речі, західні американські фахівці вважають, що в системі захисту від шкідливих виробничих факторів використання засобів індивідуального захисту — найбільш надійний метод. Тому купити засоби індивідуального захисту вигідно не лише працюючим, а й роботодавцям. Засоби індивідуального захисту забезпечують зниження дії небезпечних та шкідливих виробничих факторів, при цьому вони — не джерело небезпечних факторів на виробництві. Засоби захисту повинні відповідати технічним вимогам ергономічності. Підбір конкретного типу засобу захисту здійснюється при врахуванні вимог безпеки конкретного процесу чи виду робіт. Засоби індивідуального захисту не повинні змінювати своїх властивостей при їх пранні, хімчистці та знезараженні. Оцінюються за рядом показників: захисними, фізіолого-гігієнічними та експлуатаційними. У комплекті додається інструкція із зазначенням призначення та терміном служби виробу, правил його експлуатації та зберігання. Не піддавайтеся спокусі купити засоби індивідуального захисту за напрочуд низькими цінами. Враховуйте, що наявність засобів індивідуального захисту завжди краща за їх відсутність. Багато відомих брендів випускають високоякісні засоби індивідуального захисту — оптимальний варіант для безпеки власного організму. Бажаєте купити захисні окуляри? Тоді рекомендуємо відвідати інтернет-магазин МотоЛюкс. Ми підібрали для вас лише найкращі моделі засобів індивідуального захисту. Головні критерії відбору товару — висока якість та приємна вартість. Нашим клієнтам пропонуємо різні форми оплати замовлення (накладений платіж/онлайн переказ на картку) та можливість оформлення кредитування на максимально вигідних та доступних для клієнтах умовах. Інтернет-магазин МотоЛюкс здійснює доставку по всій Україні (здійснюється за актуальними тарифами Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс) та Закарпат/тю (безкоштовно) гарантує швидке отримання замовлення в максимально короткі строки. Перевезення засобів індивідуального захисту за кордон — за попередньою домовленістю.

Вгору