Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Сільське господарство


   Сільське господарство в Україні: різноманіття обладнання та його призначення

Сільське господарство — прибуткова діяльність. Щоб отримати продукти харчування для життя та відчутну вигоду від аграрного господарства, необхідно спеціальне обладнання для обробки засіяних площ. Виробники спеціалізованої техніки прагнуть до технологічного вдосконалення, адже для досягнення найкращого результату необхідна потужна, наділена інноваційними технологіями техніка. Спеціальні сільськогосподарські машини для розпушування, обробки посівних площ та збору врожаю постійно удосконалюються. З'явилася велика кількість компактних тракторів, які успішно замінили мотоблоки. Тепер фермер може не тільки отримувати хороший урожай, але і швидко окупати все технічне обладнання. Спеціальні сільськогосподарські машини забезпечують відчутну економію часу, дають можливість отримати якісний продукт. Спеціалізовані пристрої широко використовуються у тваринницькому господарстві. Сільськогосподарська техніка з вузьконаправленими функціями необхідна в середньому та малому бізнесі.

Для ведення тваринницького господарства представлені доїльні апарати, кормоподрібнювачі, агрегати для перемелювання кукурудзи. Важливу роль в отриманні хорошого врожаю відіграє відбір та обробка насіння перед посівом. Великий вибір рослинних культур на нашому сайті відповідає всім стандартам якості. Тут можете підібрати устаткування для переробки та зберігання зерна та сільськогосподарське обладнання для виконання будь-яких робіт. Аграрію-початківцю запропоновані мототрактори з різними розмірами та потужностями, вражаючий вибір мотоблоків та культиваторів. З такими агрегатами запросто можна осилити необмежену площу земельної ділянки. Широкий вибір моделей китайських, чеських та українських виробників дає можливість вибрати покупцеві найбільш підходящий пристрій. Представлені різні розміри паливних баків. Залежно від мети застосування тут можна підібрати техніку не тільки для збору обробки культур, а також для заготівлі сіна та перевезення різних вантажів.

 

   Де купити сільськогосподарське обладнання в Україні?

Ціновий діапазон сільськогосподарського обладнання порадує користувача своєю доступністю. В основному, вартість трактора залежить від потужності двигуна, кількості циліндрів, а також наявності закритої кабіни. При покупці навісного та причіпного обладнання ціна може відрізнятися в залежності від можливостей установки. Наприклад, дискова борона з більшою величиною захоплення площі та збільшеною глибиною обробки обійдеться аграрію трохи дорожче, ніж більш компактне обладнання. Для продовження експлуатаційних можливостей техніки слід дотримуватися інструкції по використанню техніки. Мало- й средньогабаритні сільськогосподарські трактори використовуються з одно та двокомпонентними насадками. При правильному використанні та своєчасній заміні зношених деталей техніка може служити десятиліття.

Інтернет-магазин МотоЛюкс має великий асортимент запчастин для будь-якої моделі. Для продовження терміну служби техніки рекомендується перевіряти рівень палива, охолоджуючої води, стежити, щоб не було витоків масла. За умови своєчасного усунення несправностей, пристрій не завдасть проблем частими поломками та збоями в роботі. Також інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити сільськогосподарське обладнання в Україні різних брендів. Запропонована сільськогосподарська техніка доставляється популярними логістичними службами Нова Пошта, Delivery, Автолюкс по всій країні. Будь-яка обрана модель оплачується зручним для покупця способом — післяплатою або передоплатою на банківську карту/рахунок Приватбанк. Можливе оформлення кредиту на покупку з наданням страховки життя. При виникненні питань завжди можна зв'язатися з консультантом за одним із зазначених номерів на сайті. Співробітник швидко та професійно відповість на будь-яке питання користувача.


Топове сільськогосподарське обладнання за доступним цінами! Поспішіть оформити замовлення в інтернет-магазині МотоЛюкс!

Вгору