Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Тракторні грунтофрези навісні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Тракторні грунтофрези в Україні

Якщо ви дбаєте про якість своєї землі та врожайності, то обов'язково шукаєте способи, як домогтися цього не використавши добрив. В цьому вам допоможе навісна грунтофреза для трактора, завдяки якій можете скопати землю, не перевертаючи її, а просто розм'якшуючи. У такий спосіб тракторні грунтофрези дозволяють зберегти вологу та запобігають ерозії ґрунту. Навісна грунтофреза для трактора проводить обробку великою кількістю ножів та може допомогти позбутися від бур'янів. Даний спосіб обробітку стане в нагоді на поле, невеликій ділянці, та навіть пасовище, оскільки оброблена земля буде удобрена та засіяна. Термін служби грунтофрези для трактора досить тривалий та сприяє можливості замінювати зламалися ножі. Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити тракторну грунтофрезу торгових марок Bomet, Forte, Warka, Wirax, Агрореммаш, ДТЗ, Заря, які зарекомендували себе як якісні та надійні агрегати.

Грунтофреза для трактора має основний принцип роботи: за допомогою ножів земля активно розпушується, при цьому вся рослинність подрібнюється та перемішується, що згодом служить природним добривом, а також завдяки цьому значно сповільнюється зростання бур'янів. Якісна сільгосподарська техніка здатна набагато полегшити працю аграрію та заощадити робочий час. А таке практичне навісне обладнання, як навісна грунтофреза для трактора, дозволять вам легко виконати відразу цілий комплекс робіт по обробці землі, не вимагаючи придбання додаткових конструкцій. Навісні грунтофрези для трактора використовується для якісного подрібнення ґрунту, виведення бур'янів, дроблення рослинних залишків, мульчування, перемішування ґрунту, закладення добрив та вирівнювання поверхні поля. Тракторна грунтофреза добре дробить рослинні залишки, дозволяє змінювати ступінь кришення та перемішування грунту, при цьому змінюється ущільнення підплужних шарів.

Навісні грунтофрези для трактора зменшують витрати на обробку за рахунок якісної обробки ґрунту при одному проході трактора. Переущільнена підплужна підошва перешкоджає проникненню кореневої системи рослин та вологи нижче шару, що обробляється. При роботі такою технікою за рахунок вертикального обертання зрізання та розпушування грунту повністю розбивається підорний шар та розущільнюється плужна підошва. Тракторна грунтофреза дозволяє проводити розпушування покращуючи умови розвитку кореневої системи рослин, при цьому дана сільгосптехніка під оброблюваним шаром не створює ущільнення. За час розвитку сільгосподарської техніки грунтофреза для трактора отримала своє класичне компонування, ножі фрези підходять практично для всіх видів ґрунтів, а новітні досягнення у конструюванні обслуговування з технічною досконалістю та надійністю. Технології виготовлення дозволили виявити простоту використання.

Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити тракторну грунтофрезу високої якості за доступними цінами. Вас точно здивує висока якість та приємна вартість тракторних грунтофрез, оскільки ми підібрали лише найкращі моделі. Представлені бренди отримали заслужену популярність у покупців завдячуючи високоякісному виготовленню та хорошим технічним характеристикам. На сайті запропоновано декілька способів оплати: переказ на картку, накладений платіж. А ще у нас реально без додаткових труднощів та ускладнень оформити кредит. Працівники інтернет-відділу повідомлять вам точну дату відправки замовлення. Здійснюємо доставку по всій Україні (Нова Пошта, Delivery, Meest Express, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно). Гарантуємо швидке отримання замовленого товару в максимально короткі строки. Транспортування тракторних грунтофрез за кордон — за домовленістю. Інтернет-магазин МотоЛюкс — перевірене місце, де відбуваються правильні та вигідні покупки!

Вгору