Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Зернокидачі навісні


   Зернокидачі навісні в Україні

Сільськогосподарські роботи забирають чимало зусиль та праці фермерів та аграріїв. Ряд сільськогосподарського обладнання призначені саме для допомоги людям у нелегкій праці. Навісний зернокидач — один із різновидів. Навісні зернокидачі (зерномети) — вид післязбиральнго сільськогосподарського обладнання, призначеного для механізації розвантаження та навантаження зерна на складах та елеваторах. Сучасні зерномети можуть володіти додатковими функціями, наприклад, перелопачування (просушуванні зерна, а також очищення його від різного сміття) та механічне компостування. Такий автоматизований процес значною мірою підвищує продуктивність та полегшує працю для працівників фермерських господарств.

Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує широкий асортимент сільськогосподарської техніки за доступними цінами. Зокрема, тут можна купити навісні зернокидачі торгової марки Palche. Навісний зернокидач — незамінний помічник багатьох аграріїв, особливо тих, хто займається вирощуванням, зберіганням та реалізацією зерна. Дана сільськогосподарська техніка дозволить швидко та продуктивно переробити зерно, розвантажити його у склади вже очищеним від сміття, сформувати бурти для подальшого транспортування та продажу продукції. Навісні зерномети відрізняються між собою за принципом роботи, технічними характеристиками, розмірами та іншими параметрами. Вибираючи навісний зерномет, потрібно в першу чергу визначитися з декількома важливими пунктами. Зокрема, йдеться мова про розмір складу для зберігання продукції, обсяги переробки зернокидача. За принципом роботи навісні зерномети бувають двох видів: механічні та пневматичні.

Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити навісні зернокидачі високої якості за доступними цінами. Вас точно здивує висока якість та приємна вартість навісних зернокидачів, оскільки ми підібрали лише найкращі моделі. Всі представлені бренди отримали заслужену популярність у покупців завдяки високій якості виготовлення та хорошим технічним характеристикам. На сайті запропоновано декілька способів оплати: переказ на картку, накладений платіж. До того ж реально без проблем оформити кредит. Працівники інтернет-відділу повідомлять вам точну дату відправки замовлення. Здійснюємо доставку по всій Україні (Нова Пошта, Delivery, Meest Express, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно). Гарантуємо швидке отримання замовлення в максимально короткі строки. Транспортування навісних зернокидачів за кордон — за домовленістю. Інтернет-магазин МотоЛюкс — перевірене місце, де відбуваються правильні та вигідні покупки!

Немає товарів

Вгору