Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Ланцюгові пили


   Ланцюгові пили в Україні

Сьогодні бензопили стали невід’ємною частиною широкого спектру діяльності, пов’язаної з садом, будинком та майстернею. Кожен власник будинку чи котеджу іноді потрапляє в ситуацію, коли потрібно вирізати більшу кількість деревини. Сучасні технології представляють ланцюгові пили, головна перевага яких – висока продуктивність. Важко уявити сучасне господарство без ланцюгової пили відповідного формату та потужності. Низький рівень шуму, легкий запуск, простота в обслуговуванні – ось переваги електропил перед потужними бензопилами. Купити ланцюгову пилу часто буває нелегко. Саме тому ми пропонуємо вам ознайомитися з інформацією, розміщеною на нашому сайті. У даній публікації ми вирішили більш детально ознайомити вас з технічними можливостями та середовищем застосування пристрою. Будьте певні, ця інформація полегшить вибір та покупку ланцюгових пил, оскільки при покупці постійно виникає проблема вибору найбільш зручної та ефективної техніки.

Ланцюгові пили являють собою інструмент, що складається із замкнутого в коло ланцюга та мотору. Основне призначення – розрізати деревину (стовбури, гілки). Будова ланцюгової пили нескладна, зрозуміла, перевірена багатьма десятиліттями, а робота – комфортна, продуктивна. Фактично, для розпилу дерева, більш зручного та функціонального інструменту не існує. При виборі ланцюгової пили, слід відштовхуватися від цілі використання та ряду характеристик. Якість роботи інструменту на певній території впливають: тип АКБ, напруга акумулятора, довжина шини, крок ланцюга та швидкість його обертання. Робота ланцюгової пили залежить від:

  • довжини подовжувача;
  • підключення до електромережі;
  • можливості роботи від генератора.

Ланцюгові пили добре продумані, призначені для пиляння деревини. Залежно від потужності двигуна, довжини шини та кроку ланцюга, ланцюгові пили застосовують для побутових робіт чи для професійних розпилів. До побутових завдань відносять чистку саду, ремонтні роботи на ділянці, невеликі будівельні роботи. До професійних робіт відносять: валка дерев в лісі/парку, розчищення лісових завалів, об'ємне будівництво. Крім дерева ланцюговою пилою ріжуть бетон, навіть лід (при виготовленні крижаних скульптур).

Осінь – сезон заготівлі дров на зимовий період. У цей період попит на ланцюгові пили зростає. Про те, що ланцюгова пила необхідна в господарстві, нічого думати. Сучасного користувача цікавить лише питання вибору типу двигуна. Серед варіантів – електричні, акумуляторні або бензинові пили. Спершу потрібно визначитися для якої мети буде використовуватися інструмент, всі виробники створюють ланцюгові пили для професіоналів і середньостатистичних користувачів. Якщо вибір робить професіонал, який серйозно займається лісозаготівлею, то тут визначитися набагато легше. Відповідна техніка та професійні ланцюгові пили для складних робіт розміщуються у секторі бензотехніки. Тільки потужні бензинові пили можуть впоратися під час тривалої роботи по розкряжуванню стовбурів дерев, колод, гілок. До того ж їх автономність, практично ставить поза конкуренцією їх електричних побратимів, навіть якщо використовувати професійні електропили. Адже в основному це робота в лісі, на висоті, серед падаючих гілок, де наявність кабелю живлення не завжди прийнятно. Основні параметри, які повинні мати професійні бензинові ланцюгові пили: велика потужність двигуна, висока надійність механізмів, системи безпеки.

Важче зробити правильний вибір звичайному споживачу, не професіоналу. Часом складно зрозуміти для яких завдань може бути застосований інструмент. Важливий також не лише рівень знань, але й технічної підготовки самого користувача. Адже ланцюгова пила – складний різальний механізм, до того ж і небезпечний при неправильному його використанні. Через це багато людей, перед тим як купити ланцюгову пилу, шукають просте та недороге рішення. Це повинен бути невибагливий інструмент, який не вимагає ретельного догляду. Якщо ви обираєте інструмент для весняних/осінніх робіт, зрізання гілок, заготівля дров на період холодів, то слід подумати про те, щоб купити ланцюгову пилу для господарських робіт. Для побутового використання розрізняють електричні та бензинові ланцюгові пили.

Мотолюкс пропонує ланцюгові пили різних видів: акумуляторні, бензинові, електричні. У разі ремонту купити комплектуючі для ланцюгової пили – не проблема, адже вони є у наявності. При відсутності моделі, можна купити її під замовлення. На нашому сайті представлені товари торгових марок AL-KО, DeWalt, Makita, Stihl, Vitals тощо. Радимо проконсультуватися у наших спеціалістів на рахунок покупки онлайн або в телефонному режимі. Зареєстровані на сайті клієнти можуть отримати знижку. Види оплати – на карту та накладним платежем. Доставляємо різними способами доставки (Delivery, Meest Express та Нова Пошта). По Закарпаттю доставка безкоштовна.

Вгору