Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
 • USD
 • EUR

Веломайстерня MotoLux, Мукачево, вул. Томаша Масарика 54


   Веломайстерня MotoLux, Мукачево, вул.Томаша Масарика 54

Велосипеди, як і будь-який транспортний засіб, схильний до природнього зносу запчастин і деталей, і вимагає усунення пошкоджень. Своєчасне втручання в несправності транспорту дозволить запобігти більш серйозним поломкам і продовжить термін експлуатації велосипеда. До того ж справний велотранспорт — це запорука комфортного і безпечного пересування як для водія, так і для оточуючих!

Для Вас завжди відкриті двері нашої веломайстерні, яка працює на базі магазину MotoLux за адресою: Мукачево, вул.Томаша Масарика 54.

Досвідчені майстри нашого сервісу надають якісний ремонт, технічне обслуговування та миття продукції нашого магазину і Вашого особистого велотранспорту. Ми завжди готові прийняти Ваші велосипеди на сезонне зберігання. Співробітники з задоволенням проконсультують клієнтів і розкажуть про кожен етап ремонту або діагностики. По завершенню робіт Вам будуть надані рекомендації до подальшої експлуатації велотранспорту і його частин.

Майстри роблять діагностичні послуги, замінюють видаткові запчастини велотранспорту, змащують деталі ходової частини, накачують шини, а також здійснюють всі види робіт по ремонту і регулюванню частин велосипедів. Також в веломайстерні надається гарантійний ремонт транспорту, придбаного в магазині MotoLux.

Крім сервісних послуг, для Вашої зручності, ми готові запропонувати комплексні пакети техобслуговування велотранспорту. З повним переліком послуг, що надаються і цінами Ви можете докладніше ознайомитися на сайті нашого магазину.На сервісні роботи і замінені запчастини нашої веломастерні надається гарантія. Після завершення ремонту Вам будуть видані:

 • фірмовий гарантійний талон або оригінал накладної на встановлені запчастини;
 • акт виконаних робіт;
 • чеки на запчастини і на виконані роботи.

Пам'ятайте, що гарантія матиме силу тільки при збереженні всіх супровідних документів. Детальніше з умовами гарантії Ви можете ознайомитися на сайті.

Якщо велосипед в несправному стані, і Ви не можете самостійно доставити його в майстерню, зателефонуйте нам за номерами, вказаними нижче, або опишіть свою ситуацію в коментарі до замовлення в інтернет-магазині. За додаткову плату ми замовимо вантажного перевізника.

Щоб скористатися послугами веломастерні MotoLux, ви можете:

 • Зробити замовлення на сайті нашого магазину. Після оформлення замовлення на необхідні послуги або комплексний пакет техобслуговування з Вами зв'яжеться менеджер для запису дати і часу.
 • Зателефонувати нам за телефонами.

Оплатити наші послуги можна декількома способами:

 • Готівковим розрахунком.
 • Банківським переводом. 
 • Комісія за операцію складе від 1 до 2%.
 • Переказ коштів на нашу карту Visa. 
 • Оплатити можна в будь-якому відділенні Приватбанку через касу або термінал.

Якщо у Вас залишилися питання або Вам необхідні послуги веломайстерні для ремонту іншого малогабаритного транспортного засобу, Ви можете уточнити інформацію за телефонами, вказаними вище.

Пам'ятайте, що в першу чергу збереження велосипеда обумовлюється дотриманням правил експлуатації. Неправильне використання, самостійний ремонт при недостатньому досвіді і знаннях можуть привести до дорогого капітального ремонту!

Також наш сервіс готовий надати Вам послугу сезонного зберігання велотранспорту. Перед і після консервації Ваш транспорт буде помитий і повністю технічно обслужений. Після закінчення терміну зберігання велосипед буде оглянутий нашими майстрами і повністю підготовлений до експлуатації.

Немає товарів

Вгору