Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Тракторні саджалки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Тракторні картоплесаджалки в Україні

Картопля — головна харчова культура в Україні та у світі загалом. Картоплю садять всі: починаючи від невеликих домашніх господарств та закінчуючи великими фермерськими угіддями. Якщо посадити кілька соток можна вручну, то зробити те ж саме на ділянці соток на 20-30 вже в рази складніше. Аби полегшити собі роботу, рекомендуємо відвідати інтернет-магазин МотоЛюкс купити картоплесаджалку для трактора. Онлайн-каталог навісного тракторного обладнання представляє тракторні картоплесаджалки торгових марок Bomet, Kruchkov, ДТЗ та Корунд. Дане спеціалізоване навісне обладнання використовується на будь-якому етапі вирощування картоплі та скорочує час та трудові витрати на виконання окремих операцій.

Тракторна картоплесаджалка багатофункціональна та механізує відразу кілька операцій: оранку борозни, розподіл посадкового матеріалу, підгортання, формування гребенів (грядок). Встановлена тракторна картоплесаджалка дозволяє за короткий термін виконати більшу кількість посівних операцій та включає раму із приводними колесами, ківш для посадкового матеріалу, сошники для прокладання борозни та кронштейни для посадки. Деякі тракторні картоплесаджалки мають вбудовані додаткові блоки з контейнерами для внесення добрив. Ложечкова система подачі бульб відрізняється невисокою робочою швидкістю, але більш точно відправляє бульби в призначені для них місця на грядці. Плоскоремінна система подачі викидає посадковий матеріал у грядки із заданою висотою.

Швидкість роботи пристрою вище, але точність посадки менше. Сучасні тракторні картоплесаджалки регулюються за ступенем заглиблення сошників, що проробляють борозни у ґрунті, відстанню між бульбами та висотою грядки. У дворядних пристроїв регулюється також ширина міжрядь. Картоплесаджалки для тракторів призначені для висаджування всіх сортів картоплі в ґрунт будь-якої щільності та рухливості. Купити картоплесаджалку можна в підсобне та фермерське господарства для оптимізації посадки насіннєвого матеріалу та забезпечення рівномірного висадження з рівними рядками та оптимальною шириною міжрядь. Така посадка принесе багатий урожай. Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити картоплесаджалку для трактора високої якості за доступними цінами.

Вас точно здивує висока якість та приємна вартість тракторних картоплесаджалок, оскільки ми підібрали лише найкращі моделі. Представлені бренди отримали заслужену популярність у покупців завдячуючи високоякісному виготовленню та хорошим технічним характеристикам. На сайті запропоновано декілька способів оплати: переказ на картку, накладений платіж. А ще у нас реально без додаткових труднощів та ускладнень оформити кредит. Працівники інтернет-відділу повідомлять вам точну дату відправки замовлення. Здійснюємо доставку по всій Україні (Нова Пошта, Delivery, Meest Express, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно). Гарантуємо швидке отримання замовленого товару в максимально короткі строки. Транспортування тракторних картоплесаджалок за кордон — за домовленістю. Інтернет-магазин МотоЛюкс — перевірене місце, де відбуваються правильні та вигідні покупки!

Вгору