Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Обладнання


   Верстати й устаткування в Україні

Верстати і вузьконаправлене обладнання використовується на будь-якому виробництві. Малогабаритна техніка купується для відкриття і просування малого і середнього бізнесу, використання в домашніх умовах.

Перед вибором необхідного обладнання слід визначитися, з яким саме матеріалом доведеться працювати. Повинні бути враховані особливості технологічного процесу, які фази обробки знадобляться у виробництві. На сьогодні багато зарубіжних і вітчизняних фірм пропонують необхідні агрегати для обслуговування автомобілів, мототехніки. Нескладно знайти продуктивні агрегати для промислових цілей у виробництві. Застосування новітніх технологій, зручність в експлуатації і довгий термін служби - це головні принципи високоякісної техніки.

Сучасне обладнання використовується практично в кожній галузі виробництва. Робота з деревом і створення меблів обов'язково включає в процес створення продукції використання багатофункціональних верстатів. Якість і швидкість будівництва будинку безпосередньо залежать від спеціальної будівельної техніки. Без потужної бетономішалки не обходиться жодне зведення фундаменту і укладання будматеріалу.

На нашому сайті представлений повний асортимент необхідного обладнання для будь-яких цілей. Автомобільне оснащення включає компресори, компресометри, зарядні пристрої з вибором потужностей. Гідравлічний складаний кран з можливою вантажопідйомністю до двох тонн стане корисним інструментом в гаражі як слюсаря-любителя, так і майстра професіонала, що має власне СТО.

У виробництві соків, овочевих пюре використовуються вдосконалені агрегати для обробки більшої кількості плодів. За допомогою спеціального дробильного агрегату елеваторного типу процес мийки, очищення і дроблення фруктів перетворюються в просту дію, для якого оператору досить натиснути на кнопку. Завдяки застосуванню нержавіючого металу і натурального дерева забезпечується гігієнічність обробки. Для того, щоб перетворити урожай в сік і витратити на процес мінімум часу, використовуються високоефективні гідравлічні преси. Машина підходить для великого виробництва і малого бізнесу, завдяки невеликим габаритам корпусу. Пристрій відрізняється простотою в управлінні.

В інтернет-магазині представлений великий вибір паяльних інструментів компактного розміру, які чудово підходять для використання в побуті. Для створення акуратного виробу, надійного скріплення дрібних деталей представлений вибір клейових пістолетів різної потужності, ізоляційні стрічки і міцний скотч.

Виробництво меблів включає цілий комплекс необхідних верстатів для виготовлення і подальшої обробки деревних заготовок. Апаратне оснащення дозволяє швидко і акуратно створювати меблі та фурнітуру. Спеціальне обладнання автоматично виконує розкрій з регулюванням кута розпилу, присадку і кромкування деталей. Представлений на сайті вибір обладнання підходить як для фабричного виробництва, так і для малих приміщень в залежності від габаритів техніки. Першим етапом у виробництві меблів є розкроювання матеріалу з дотриманням точних розмірів.

На нашому сайті запропоновано сучасне рейсмусове обладнання, яке відрізняється точністю, стійкістю і безпекою в експлуатації. Свердлильно-присадні верстати використовуються для здійснення наскрізних і глухих отворів. Представлений асортимент промислового класу відрізняється вигідною універсальністю в застосуванні.

Кромкооблицювальні агрегати потрібні для фінішної обробки готової дошки. Техніка одночасно виконує нанесення клейового складу і керамічного матеріалу. Багатофункціональні комбіновані верстати дозволяють виконувати оператору всі необхідні дії за допомогою одного агрегату.

Для роботи з металом передбачені автоматизовані пили, свердлильні, токарні та фрезерні верстати. Вибір тієї чи іншої техніки залежить від мети використання. Пристрої можуть бути призначені для свердління отворів, створення деталей різного діаметра. Представлена техніка використовується для виробництва продукції, а також може бути встановлена в навчальних майстернях. Для заточки твердосплавних предметів на нашому сайті представлений величезний вибір верстатів різних моделей. Тут можна придбати агрегат для промислового і побутового використання.

Представлений широкий асортимент циркулярних пил з важкою основою. Крім свого прямого призначення верстати Powermatic оснащені змінними вставками, підходять для роботи з пильними дисками Dado. Вартість безпосередньо залежить від кількості виконуваних дій, потужності, рівня міцності, а також функціональних можливостей.

За умови правильного використання та догляду обладнання розраховане на довгу службу.

На сайті представлено автомобільне оснащення виробників Uragan, King Tony, Vitals, техніка для харчової промисловості ЕК200, PP600, паяльні машинки, верстати для роботи з деревом і металом ТМ Jet, Maschinen Drilling, JPT, MB. Представлений розширений вибір теплових вентиляторів, стружковідсмоктувачів та іншого допоміжного обладнання.

У магазині Motolux можна придбати всю необхідну техніку вузьконаправленного призначення. Отримання товару здійснюється післяплатою з наданням авансу 10% від суми, а також за передоплатою на банківську карту або рахунок Приватбанку. За бажанням може бути оформлений кредит на зручний для покупця термін. Постійним клієнтам надається накопичувальна знижка. Доставка здійснюється по всій Україні Новою Поштою або Інтайм. За домовленістю з клієнтом товар може бути доставлений в іншу країну.

При виникненні додаткових питань клієнт отримає професійну консультацію нашого співробітника звернувшись за будь-яким із зазначених на сайті номерів. Можна скористатися швидким замовленням, де в двох осередках вказується лише прізвище та телефон для зворотного зв'язку.

Вгору