Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Велоаксесуари


   Велоаксесуари в Україні

Велоаксесуари допомагають зробити експлуатацію велосипеда більш зручним і безпечним. Саме тому й існує така різноманітність аксесуарів, щоб кожен бажаючий міг створити свій неповторний велосипед.

Вибір аксесуарів залежить від ваших потреб, однак є певний мінімальний набір, без якого складно обійтися. До такого набору відносяться крила, пляшечка, міні-насос, підніжка, дзвінок і замок. Кожен з цих велоаксесуарів може використовуватися не тільки за своїм прямим призначенням, але і в декоративних цілях.

При покупці варто звертати увагу на якісні аксесуари, адже їх якість може також впливати на експлуатацію велосипеда, як і, самі велосипедні вузли. Пити воду зі смаком пластика мало кому захочеться, а розлучитися з велосипедом через дешевий замку і зовсім прикро. Ціна аксесуарів іноді може залежати не тільки від якості, але і від зручності експлуатації. Так провідний велокомп'ютер, може нічим не відрізнятися від свого бездротового побратима, проте вартість його буде набагато нижче. Міні-насоси можуть бути як з поворотною ручкою, так і без, користуватися можна будь-якою моделлю, проте більше зручності буде з поворотною ручкою. У такому випадку вже доведеться вибирати, чи варто для вас переплата того зручності яке вона приносить.

Більшість сучасних велосипедів продаються без підніжки, що не зовсім зручно. Особливо прикро, коли ви купуєте дорогий велосипед, а потім повинні ставити його біля стіни. Виправити це можна запросто в нашому магазині. Ми маємо великий вибір різних підніжок, які підійдуть до будь-яких велосипедів. Завдяки різній конструкції ви зможете вибрати підніжку і для легкого міського велосипеда, і навіть для двопідвіса.

Велосипед повинен бути не тільки зручним, але ще і красивим, і функціональним. Для того, щоб зробити велосипед красивим підійдуть ковпачки для камери, а більш зручним і функціональним його можна зробити завдяки крилам.

Багато гірських велосипедів продаються без крил в комплекті. Стандартні крила псують вигляд гірського велосипеда, але без них не особливо комфортно їздити в дощ. Щоб уникнути брудної спини і не зробити велосипед не гарним зверніться до нас. У нас є крила на будь-які моделі велосипедів, які не тільки захищають від бризок, але і роблять велосипед ще більш привабливим. Також є і класичні варіанти до звичайних міських велосипедів.

Комфорт їзди дуже сильно може залежати від грипсів, за які ви тримайтеся весь час поїздки. Некрасиві гріпси можуть виявитися причиною відмови від велосипеда. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то в нашому магазині знайдете великий вибір грипсів. У нас є різноманітні моделі грипсів, з різних матеріалів і з різним хватом. Ну а, щоб зробити своє кермо ще більш гарним, можете використовувати різнокольорові замки на гріпси. У нашому магазині також є дзеркала для дитячих велосипедів. З таким дзеркалом ви зможете зробити велосипед вашої дитини більш унікальним.

Більшість сучасних велосипедів продаються без підніжки, що не зовсім зручно. Особливо прикро, коли ви купуєте дорогий велосипед, а потім повинні ставити його біля стіни. Виправити це можна запросто в нашому магазині. Ми маємо великий вибір різних підніжок, які підійдуть до будь-яких велосипедів. Завдяки різній конструкції ви зможете вибрати підніжку і для легкого міського велосипеда, і навіть для двопідвіса.

Від зручності сидіння залежить і весь комфорт їзди на велосипеді. Особливо якщо це міський велосипед, де комфорт особливо важливий. В цьому розділі ви знайдете якісні сидіння і підсідельні штирі. Купівля штиря може бути актуальною для вас, якщо у вас великий ріст, або він просто зламався. Куплений штир може бути міцнішим від стандартного, а значить більш надійним. У цьому розділі ви можете також купити і велокрісло для вашої дитини. За допомогою такого крісла ви завжди можете взяти дитину з собою навіть на велосипеді. Такі крісла витримують вагу до 18 кг, отже ви можете возити дитину до 4 років.

У магазині МотоЛюкс ви можете купити ковпачки та крила для велосипедів з доставкою по Україні. З цими аксесуарами ви зробите свій велосипед більш унікальним і зручним для їзди в будь-яку погоду.

Вгору