Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Підмітальні машини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Підмітальні машини в Україні

Основна задача власників приватних будинків, комунальних підприємств, комерційних об'єктів – підтримання прилеглої території в чистоті та порядку. Якщо раніше прибирання вимагало допоміжних матеріалів, то зараз процеси механізуються – використовуються підмітальні машини. Можливості цих агрегатів значно полегшують прибирання власними руками та роблять її набагато ефективнішою. Підмітальні машини допоможуть утримувати ваш двір або приміщення в чистоті. Підмітальні машини та їх висока продуктивність робить можливою прибирання великих територій за короткий термін. Завдяки широкій щітці – прибирання відбувається швидко і якісно. Це ідеальний вибір для складів, цехів, підлеглої території. Це значно економить ваш час і зусилля.

Щоб купити підмітальну машину відповідного формату, потрібно в першу чергу розібратися у технічних особливостях. Розрізняють механічні (ручні), електричні та бензинові підмітальні машини. Механічні (ручні) підмітальні машини є надзвичайно чистими для екології. Даний тип – надзвичайно енергонезалежний. Механічні (ручні) підмітальні машини приводяться в рух людською силою та використовуються для прибирання невеликих територій (наприклад: подвір'я, стежки у саду). Електричні підмітальні машини найбільш часто використовуються для прибирання внутрішніх територій ринків та торгівельних центрів, територій поруч. Перевага даного пристрою – відсутність вихлопів, що робить можливим прибирання всередині приміщення. Бензинові підмітальні машини – високопродуктивні, мають високу швидкість прибирання. Принцип роботи пристрою – тяга двигуна внутрішнього згорання. Бензинові підмітальні машини використовуються для спрощення прибирання на великих територіях. А ще ми пропонуємо підмітально-всмоктувальні машини. У даного агрегату потужний бензиновий двигун Honda, який стане надійним помічником при роботі. Підмітально-всмоктувальні машини виконують прибирання територій площею від 600 кв.м. ретельно та акуратно. Завдяки своїй компактності, пристрій володіє високою маневреністю.

Встановлені на підмітальних машинах щітки бувають боковими та роторними. Бокові щітки працюють за принципом обертання навколо вертикальних вісей. Вони зазвичай встановлюються по боках підмітальної машини. Бокові щітки працюють у двох режимах. У режимі захвату щітки  – метуть до центру та  всередину, де сміття потрапляє в спеціальний бак. Зворотній режим передбачає розташування щітки назовні від центру – розчищення сміття в різні сторони. Такий формат зручний при прибиранні снігу. Роторні щітки обертаються навколо горизонтальних вісей. Зазвичай ширина захоплення у них досить широка. Крім того, роторні щітки поділяються на 2 режими роботи аналогічно до бокових.

Обираючи підмітальну машину, слід зважати на такі її характеристики: 

  • тип машини;
  • тип щіток;
  • продуктивність;
  • ширина захвату. 

До того ж, дані апарати можуть бути оснащені додатковим навісним обладнанням, пристрої для снігу та роботи взимку, розбризкувачі води (миючого засобу) для підвищення якості прибирання та попередження надмірного пилоутворення, баки або мішки збільшеного розміру для збору сміття. Підмітальні машини можуть бути з пластиковими або металевими щітками. У вас є можливості придбати підмітальну машину або з бункером, або без нього. Наявність бункеру набагато спрощує та пришвидшує збір сміття. У нашому асортименті представлені підмітальні машини від чеської компанії Vari. Дана компанія відома завдяки високій якості виконання, у тому числі використанню комплектуючих від відомих брендів, таких як Briggs & Stratton і Honda.

У магазині Motolux ви можете купити підмітальні машини з доставкою по Україні. З цими підмітальними машинами може впоратися 1 людина, а висока надійність дозволить вам не турбуватись про сервіс. Крім покупки підмітальних машин у нас ви також можете купити запчастини до них та комплектуючі. Завдяки самохідним підмітальним машинам ви без проблем зможете тримати в чистоті навіть велику територію. До того ж, для зручності використання можна змінювати кут роботи щітки, що дозволить підмітати в обох напрямках. Бренди, представлені на нашому сайті – Hecht, Kärcher, Vari. Для правильного вибору необхідної моделі варто звернутися до спеціалістів інтернет-магазину за консультацією. Служба підтримки дасть кваліфікаційну відповідь у будь-якій зручній формі. Оплата та доставка відбувається різними способами, кожен покупець інтернет-магазину Мотолюкс зможе підібрати найбільш підходящий варіант для себе.

Вгору