Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Плуги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Плуги для мотоблока в Україні: головні особливості техніки

Потрібно без зайвих підготувати ґрунт до посадок, розпушити та наситити його киснем, позбутися бур'янів? Тоді вам потрібно буде купити плуг до мотоблока. Плуг для мотоблоканавісне обладнання, призначене для оранки земель, які раніше не оброблялися. Застосовуються при підготовці ґрунту під посадку бульбових культур, а також при переорюванні ґрунту після збирання врожаю. Використовуючи це навісне обладнання шляхом механізації землеробського процесу зменшує тимчасові та постійні трудовитрати.

Стан земельної ділянки, розпушеної спеціальною технікою, значно покращується. Оборотний плуг до мотоблока має більш міцну раму на фоні інших моделей, завдяки чому підвищується рівень довговічності. Головна особливість такого пристрою — не потрібно повертатися до початку попередньої борозни, аби продовжити роботу. Достатньо лише змінити положення лемеша та їхати у зворотному напрямку. Плуг для мотоблока зробить ґрунт однорідним та створить максимально сприятливі умови для висіву насіння.

Корпус плуга включає такі елементи:

  1. Лемеш. Загострений наконечник, який виготовляється з високоміцних матеріалів, підрізає ґрунтовий шар знизу та передає його на відвал. Має правильну геометричну форму.
  2. Відвал. Пристрій для відділення та перевертання ґрунтового шару.
  3. Польова дошка. Своєрідна опора корпусу у вигляді черешкового ножа, розпушує підорний пласт на заданій глибині. Встановлюється під кутом у поздовжньо-вертикальній площині.
  4. Стійка. Пристрій, що утримує всі основні деталі, дотичні до земельної поверхні.

 

   Які бувають плуги для мотоблока в Україні?

Оборотний плуг до мотоблока кріпиться за допомогою спеціальної зчіпки, яка зазвичай входить до комплекту або продається окремо. Це дозволяє регулювати кут нахилу агрегату до горизонту та змінювати положення відвалу плуга й величину кута, під яким навісне обладнання опускається в землю. Знання особливостей та переваг різновидів пристроїв допоможе купити плуг до мінітрактора, що відповідає вашим реальним потребам. Інтернет-магазин МотоЛюкс виділяє декілька різних плугів для мотоблока:

  1. Оборотний. При виборі звертайте увагу на потужність двигуна. Оптимальні показники залежать від густини ґрунту. Чим вона вища, тим потужнішим повинен бути двигун, щоб уникнути перегріву.
  2. Роторний. Модель ідеально підходить для оранки. Ротори поділяються за формою та налаштуваннями. Найкращим буде виріб з регулюванням глибини врізання та кута нахилу.
  3. Двосторонній. Плуг такого формату швидко підгортає більшість культур та одночасно знищує бур'яни. Головне — правильно визначити потрібну ширину захвату.

Інтернет-магазин МотоЛюкс допоможе вам підібрати та купити плуг до мотоблока, який відповідає заданим критеріям. При виборі плуга зверніть увагу на його технічні можливості, особливо регулювання глибини та кута нахилу. Зазначимо, що краще купувати плуг та мотоблок одного виробника. Так можливості техніки та робочі характеристики навісного обладнання максимально збігатимуться. Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити плуг до мінітрактора та оформити кредит через інтернет без особистого відвідування банку. Оплатити замовлений товар можете кількома способами: накладений платіж, онлайн переказ на банківську картку. Функціонує доставка плугів для мотоблоків по всіх містах. Доставляємо товар популярними службами перевезень (Нова Пошта, Delivery, Автолюкс). Для отримання більш детальної консультації телефонуйте нашим менеджерам за номерами телефонів, вказаними на нашому сайті. Приємних та вигідних вам покупок!


Сучасна сільськогосподарська техніка в Україні високої якості лише у нас! Поспішіть відвідати інтернет-магазин МотоЛюкс та купити плуг до мінітрактора за найкращою ціною!

Вгору