Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Велика побутова техніка


   Велика вбудована побутова техніка

Велика і вбудована побутова техніка призначена для щоденного використання в домашньому господарстві. До неї відносяться машини для приготування їжі, прання, зберігання продуктів харчування, зокрема холодильники, пральні, сушильні, посудомийні машини, варильні поверхні, духові шафи, кухонні витяжки. У порівнянні з іншими видами побутової техніки вона використовує для сталого функціонування електрику, газ, воду.

Велика і вбудована побутова техніка характеризується великою вагою, розмірами. Вона відрізняється від дрібної багатофункціональністю, універсальністю, великою ефективністю роботи. Побутову техніку розміщують в приміщеннях (житлових, нежитлових) обмежено через спеціальне підключення до комунікацій. Вона поєднана з джерелом води, газопостачанням, з конструкціями водовідведення, вентиляції. Зважаючи на це, такий вид техніки обмежений в місці розташування. Велика побутова техніка споживає досить багато ресурсів, тому виробники ретельно стежать за ефективністю пристроїв. Заради раціональної експлуатації енергетичних, інших ресурсів продумується конструкція, удосконалюються системи управління технікою.

Магазин Мотолюкс пропонує різні види великої та вбудованої побутової техніки. Всі товари в основному виготовлені з високоякісної листової сталі, переважно білого кольору, за винятком лицьової обробки товарів: вони виготовлені зі скла, пластику. Кожна категорія такої побутової техніки має свої особливості.

Вбудована духова шафа — це функціональний, ефективний пристрій для приготування випічки, здоби, запікання м'ясних продуктів, риби, овочів. Пристрій часто поєднується з варильною поверхнею, завдяки чому їх встановлюють одночасно в корпусні кухонні меблі. Вони відрізняються типом нагрівальної системи, розташуванням, класом енергоспоживання, видом системи управління, очищення, функціональністю, конструкцією. Разом з двома видами пристроїв, обумовлених вище, відмінно взаємодіють кухонні витяжки. Вони служать своєрідним помічником для якісного, правильного, що не обтяженого сторонніми запахами приготування їжі. Витяжки кухонні розрізняють за типом конструкції (у вигляді купола, підвісні, кутові, острівні), режимам роботи, продуктивності, шумності (до 70 дб). Список експлуатаційних особливостей великий, ознайомитися з ним можна, відвідавши категорію великої та вбудованої побутової техніки інтернет-магазині Мотолюкс. Там представлені відомі світові бренди: Gorenje, Pyramida, Beko, Indesit, Electrolux, Zanussi, інші.

Особливе значення має категорія таких товарів, як посудомийні, пральні, сушильні машини. Вони суттєво спрощують прибирання, прання, зменшують кількість витраченого часу. Вони універсальні помічники для кожного будинку. Важливий критерій при виборі пральних машин: кількість витраченої енергії, води. Покупці звертають увагу на клас енергоспоживання, яким чином будуть завантажуватися речі, вага завантаження білизни, метод установки, застосування, ступінь автоматизації побутової техніки. Сушильні машини — пристрої, які стають все більш затребувані. Вони використовуються для головних уборів, речей з текстилю, взуття. Подібні пристрої підрозділяються на: циркуляційні, вентиляційні; розрізняються за типом барабана, конструкції.

Посудомийні машини — це електромеханічні прилади, призначені для обробки брудного посуду. Використовуються в житлових, нежитлових приміщеннях: ресторанах, кафе, інших закладах громадського харчування, будинках в побуті. Розрізняють по типу розміщення (настільні, підлогові), місткістю, параметрами, режимами експлуатації, гучності роботи, енергоекономічності, мінімальному споживанні ресурсів, типом завантаження. 

Холодильники — вид великої побутової техніки, що застосовується для зберігання їжі, продуктів в охолодженому/замороженому вигляді. Бувають комерційні, побутові, промислові. Розрізняють холодильники за принципом дії, класу енергоефективності, параметрам, обсягами, кількістю компресорів.

Якісну багатофункціональну велику і вбудовану побутову техніку можна придбати в інтернет-магазині Мотолюкс. Для оформлення покупки досить залишити заявку на сайті, якщо є питання - зателефонувати за вказаним номером телефону. Наші менеджери негайно проконсультують вас, розкажуть про особливості роботи. В межах Закарпатської області доставка техніки безкоштовна.

Вгору