Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

    Водонагрівачі в Україні

Водонагрівачі - електроприлади, що забезпечують нагрів води в локальній системі водопостачання. Електроводонагрівачі бувають накопичувальні і проточні. Кожен з типів має свої переваги і область застосування. Одні хороші для дачі, невеликих площ, інші для безперервного застосування в побуті.

Проточні моделі компактні за розміром, підійдуть до будь-якого інтер'єру, коштують порівняно недорого. Усередині містять нагрівальний елемент, миттєво підігріває воду до потрібної температури. Можуть підключатися до одного або декількох кранів. Середнє енергоспоживання 4 кВт - цього вистачить для кухні, ванну кімнату краще обслужать моделі потужністю від 6 кВт. Зручні тим, що гаряча вода надходить відразу після відкриття крана. Недолік - велика витрата електроенергії.

Прилади з накопичувальним підігрівом води мають ємність об'ємом від 10 літрів до 150 літрів. За типом кріплення прилади бувають настінні або підлогові. По виду баків розрізняють вертикальні, горизонтальні бойлери. Діють аналогічно роботі кип'ятильника: всередині оснащені нагрівальними компонентами, які підігрівають воду до необхідної температури, є вимірювачі температури.
Тени бувають зануреними (мокрими) і стеатітовимі (сухими). Перші менш довговічні через що утворюється накипу, другі більш зносостійкі, що не розжарюються до межі, але ціна таких моделей в півтора-два рази вище. Матеріал баків - нержавіюча сталь, емальовані покриття. Ємності з нержавіючої сталі давно визнані надійними, мають десять років гарантійного терміну, сучасні виробники підвищили цей показник в дванадцять разів. Емальовані баки сучасних пристроїв нічим не поступаються нержавійці, тому як формула емальованого покриття постійно поліпшується і адаптується для високих температур. Елітні прилади оснащені баками з титановим покриттям, покриттям з іонами срібла.

Управління приладів буває механічним (корпус пристрою оснащений регуляторами), більш сучасні моделі мають сенсорні екрани, пульти дистанційного керування, зв'язок з інтернетом. Основною програмою, передбаченою у всіх апаратах, є підігрів води до заданої температури. Моделі відрізняються закладеними в них функціями: установка температурного режиму підігріву води, автовідключення при відсутності водопостачання, захист від перегріву, індикатори неполадок пристрою. Переваги накопичувальних пристроїв підігріву: забезпечення безперервної роботи при великій кількості користувачів, маленькому тиску в трубі холодної води, проблеми з електрикою. Накопичувальні пристрої широко застосовуються населенням у повсякденному житті і мають багато варіантів, які підходять для різних потреб.

Вибираючи бойлер, слід врахувати область його застосування. Проточні ідеально підійдуть за містом, на дачі - немає необхідності чекати підігріву води, тепла вода подається відразу. Коли підігрів води необхідний постійно, такі моделі будуть витрачати багато електроенергії, такий варіант користування водою краще обслужать апарати з накопичувальним підігрівом води. За енерговитратами вони більш економні і не вибагливі в обслуговуванні. Наступний фактор - місткість бака: якщо вибрати варіант з великою місткістю, буде ймовірність підігріву зайвої води і зайвих витрат на електрику, занадто маленький обсяг призведе до постійної недостачі теплої води. Потужність електроводонагрівача впливає на час, який буде витрачено для підігріву води до заданої температури.

Сайт Мотолюкс пропонує великий вибір приладів підігріву води. Тут відвідувач може знайти малогабаритні накопичувальні і проточні моделі, пристрої з великим об'ємом бака. Співробітники інтернет-магазина дадуть кваліфіковану консультацію за моделями. Обраний товар оплачується картою, готівкою, оформляється в розстрочку в залежності від бажання покупця. Доставка товару здійснюється безкоштовно для жителів Закарпаття, інші регіони України оплачують перевезення товару згідно з тарифами служб «Нової Пошти», «Міст Експрес».

Вгору