Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

   Вентилятори в Україні

Вентилятори - спеціальні механічні пристрої, які переміщуючись (циркулюючи) повітря примусово вентилюють приміщення, вони забезпечують чистоту, баланс повітря. В силу того, що вентилятори використовуються повсюдно, різноманітність їх велике, виробники пропонують безліч видів і типів пристроїв, щоб досягти максимального комфорту у всіх сферах життя. Вибираючи пристрій, важливо зрозуміти, для яких цілей воно необхідне, вивчити специфіку конструкції, механізми роботи. Класифікація вентиляційних установок базується на різних параметрах: тип установки, функціональні особливості, габарити / розмір, місцезнаходження приладу. Вартість вентилятора варіюється, на неї впливає велика кількість чинників.

Асортимент вентиляційних пристроїв в магазині Motolux представляють торгові марки Ergo, GRUNHEL, Gorenje та інші. Їх можна класифікувати відповідно до показників: місце установки, тип робочого колеса, функціонал, специфіка конструкції, форма / розмір. Найбільш велика класифікація (крім поділу на побутові, промислові), це диференціація їх за типом робочого колеса. У цьому контексті вентилятори бувають: осьові (побутові вентилятори з невеликою потужністю і рівнем шуму, але при цьому мають високим ККД), відцентрові / радіальні (присутні в системах кондиціонування, для промислових потреб). За місцем монтажу бувають: настінні / витяжні - побутові прилади, що видаляють повітря з приміщення, об'єднують доступну вартість і ефективність роботи, використовуються в невеликих приміщеннях (санвузол); стельові перемішують повітря, ефективні влітку, так як створюють приємний «вітерець»; дахові монтуються поза будівлею, мають вільний вихід потоку повітря, виступають крайньою ланкою системи вентиляції будівлі; канальний здатний налагодити повітрообмін, є головним елементом вентиляційної системи. Особливості конструкції вентилятора визначають  місце його використання, індивідуальні характеристики. У цьому контексті можна виділити: кухонні (видалять гаряче і забруднене повітря), захищені від шуму, камінні (видаляють дим), вибухозахищені (відведення вибухонебезпечних газових сумішей). Модельне виконання, технічні характеристики пристроїв дозволяють вибрати оптимальний тип обладнання для побутового або промислового використання. Конструкції вентиляційних установок регулярно модернізуються, з огляду на зростаючі потреби споживачів.

Догляд, обслуговування елементів системи вентилятора є надзвичайно важливим аспектом в його коректної і довговічної роботи, оскільки в процесі експлуатації вона забивається різними жировими відкладеннями, пилом, шкідливими речовинами, важливо видаляти ці елементи. Грамотно, правильно проведений комплекс послуг по догляду виключить надалі появи  несправностей, зменшить ризик ремонтних заходів.

Наш інтернет-магазин регулярно розширює асортимент і стежить за появою нових, актуальних моделей вентиляторів. Консультанти в online режимі допоможуть визначиться з вибором, дадуть відповідь на питання, що цікавлять. Купити товар можна через опції на сторінці сайту або зробивши дзвінок за вказаними телефонами. Якщо товар, відсутній на складі, замовимо і доставимо на протязі 5-7 робочих днів. Для постійних покупців розроблена гнучка система знижок. Ми працюємо на результат!
Доставляємо за допомогою транспортних компаній «Нова пошта», «Ін-Тайм», можливий самовивіз з магазину (Закарпатська область). Надаємо варіанти оплати: безготівковий, накладений платіж, послуга Оплата частинами (Приват Банк).

Вгору