Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Міксер кормороздавач


   Міксер кормороздавач в Україні

Міксер кормороздавач в Україніпопулярна сільськогосподарська техніка, яка автоматично подає та подрібнює тюки-рулони сіна для великої рогатої худоби. Дуже складно уявити собі сучасне сільське господарство без даного винаходу. Міксер кормороздавач гідравлічний дозволяє скоротити витрати людських сил, час на годування худоби. Міксер кормороздавач гідравлічний буває двох різновидів. Стаціонарний міксер кормороздавач до мінітрактора встановлюється в приміщеннях, без можливості швидкого, компактного пересування. Корм подається транспортерною стрічкою. Такі моделі відрізняються в залежності від способу просування транспортерної стрічки та бувають стрічковими, стрічково-планчатними, скребковими, стрічково-ланцюговими. Рекомендуються для великих сільськогосподарських ферм.

Мобільний міксер кормороздавач до мінітрактора працює на компактній сільськогосподарській техніці невеликої потужності та вантажних автомобілях. Мобільний міксер кормороздавач до мінітрактора — ідеальний вибір для невеликих фермерських господарств, які займаються розведенням тварин. Розміри даного обладнання можуть бути різними. Малий міксер кормороздавач до трактора призначений для невеликих вузьких приміщень шириною 2-2,5 м та заввишки 2 м. Однак в такому випадку кількість корму який вміщається в роздавач буде обмеженим. Великий міксер кормороздавач в Україні має ширину 2,5-3,5 м та висоту 2-3,5 м, які можуть вмістити в себе велику кількість корму. Всі деталі виготовляють на основі якісного металу, вся електроніка надійна. Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити міксер кормороздавач гідравлічний торгової марки Metal-Fach.

Міксер кормороздавач Закарпаття легкий в користуванні. На панелі приладів знаходяться ключові кнопки управління, а саме: увімкнути/вимкнути, джойстик швидкості подачі корму-сіна, завдяки якому можна визначити, яка кількість корму лежатиме в годівниці. Тривалий час не рекомендується експлуатувати міксер кормороздавач Закарпаття на повну потужність, оскільки це може викликати перегрів двигуна, забивання корму-сіна в шнеках, після чого піде небажана поломка. Користуючись обладнанням, обов'язково потрібно дотримуватися запобіжних заходів, щоб уникнути випадкових пошкоджень та травм. Обов'язково потрібно виключати техніку після виконаної роботи. При правильній експлуатації міксер кормороздавач до трактора може прослужити дуже тривалий час без поломок та збоїв в роботі. Міксер кормороздавач в Україні — далеко не новинка в сільському господарстві, численні переваги забезпечують затребуваність такого обладнання.

Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити міксер кормороздавач до трактора високого рівня якості за привабливими цінами. Будь-який покупець знайде саме ту модель, яка максимально відповідатиме його потребам та вписуватися за вартістю в виділений бюджет. Зробити оптимальний вибір вам допоможуть досвідчені консультанти нашого магазину. Пропонуємо різні способи оплати: онлайн переказ на картку, накладений платіж. Також є можливість оформити кредит на вигідних умовах. Оперативна обробка замовлення, безкоштовна збірка та налаштування, а також доставка по Закарпаттю (безкоштовно) та по Україні (Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс) — основні переваги, які ви обов'язково оціните, купуючи надійний та зручний міксер кормороздавальник. Транспортування міксерів кормороздавачів в Україні за кордон — за домовленістю.

Немає товарів

Вгору