Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Культиватори причіпні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Культиватори причіпні в Україні

Культиватор причіпний — основний спосіб передпосівної підготовки ґрунту, має багато різновидів. Причіпний культиватор Закарпаття — найякісніша та економічна зброя, яка підготовлює поле до сезону посіву та проводить аерації ґрунту, лущення стерні, знищення рослин-бур'янів. Культивують ґрунт лише за дотримання низки умов: вологість трохи понад 30%, твердість не сильніше 4,4 Мпа. Також культивація неспроможна проводитися у разі, якщо ухил землі становить понад 7 градусів. Культиватор тракторний дозволяє покришити ґрунт на переважно дрібні грудки, розміром не більше 25 міліметрів. Культиватор до мотоблока вирівнює поверхню землі та оптимізує густину верхнього шару ґрунту, де здійснюється посів. Після обробки земля стає м'якою, а коренева система та стебла бур'янів й рослин-паразитів, що залишилися, знищуються повністю.

Причіпний культиватор Закарпаття у такий спосіб сильно прискорює процес перегнивання органічних речовин та благотворно позначається на родючості ґрунту в обробленому культиватором ділянці. Культиватор причіпний — досить багатофункціональна техніка, яка використовується в обробці ґрунту на польових та лісових ділянках. Культивація ґрунту необхідна для занедбаних земель на відновлення їх властивостей. Культивація ґрунту благотворно впливає на землю у процесі щорічної передпосівної роботи та в більш масштабній й тривалій підготовці землі до її повної експлуатації. Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити причіпний культиватор до мототрактора фірмових знаків Агрореммаш, Агровек, Умань та БМЗ. Запропоновані моделі ефективно знищують бур'яну рослинність та її коріння. При встановленні відповідного додаткового обладнання причіпний культиватор до мотоблока може працювати в якості просапного агрегату, тобто виконувати міжрядну обробку полів без шкоди культурним рослинам.

Причіпний культиватор до мототрактора не потребує перевитрат трудових ресурсів, оскільки управляється лише одним машиністом. При цьому процеси розпушування, гребнеутворення, культивації та знищення бур'янів повністю механізуються. Культиватор тракторний має інші переваги, пов'язані швидше за все із навісною конструкцією. На цю техніку можна додатково навішувати різні пристрої — борони, пристрої для внесення мінеральних добрив. Таким чином, причіпний культиватор Закарпаття виконуватиме функцію обробки ґрунту та підживлення родючого шару полів. Ринок причіпних культиваторів, що виготовляються на українських заводах, відрізняється широким модельним рядом. Тому українські селяни можуть використовувати для ґрунтообробки суцільні та міжрядні причіпні культиватори до мототрактора.

Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити причіпний культиватор до мотоблока високого рівня якості за привабливими цінами. Будь-який покупець знайде саме ту модель, яка буде максимально відповідати його потребам та вписуватися за вартістю в виділений бюджет. Зробити оптимальний вибір вам допоможуть досвідчені консультанти нашого магазину. Пропонуємо різні способи оплати: онлайн переказ на картку, накладений платіж. Також є можливість оформити кредит на вигідних умовах. Оперативна обробка замовлення, безкоштовна збірка та налаштування, а також доставка по Закарпаттю (безкоштовно) та по Україні (Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс) — основні переваги, які ви обов'язково оціните, купуючи надійний та зручний причіпний культиватор. Транспортування причіпних культиваторів в Україні за кордон — за домовленістю.

Вгору