Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Тракторні плуги навісні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Тракторні плуги в Україні

Ви тільки що отримали в користування землю та хочете якнайшвидше почати її обробляти? Тоді Вам потрібен плуг для трактора. Головна перевага плугів для трактора — можливості обробляти землі. Двокорпусний/трьохкорпусний тракторний плуг здатний обробляти землю під посадку будь-яких зернових культур. Найкраще плуг для трактора себе показує на землях, де присутня велика кількість каменів та бур'янів. Якість обробки землі трохи нижче, ніж у іншого навісного обладнання, однак може використовуватися в більш суворих умовах. Має мінімальний опір при оранні, що дозволяє економити паливо та час. Також інтернет-магазин МотоЛюкс представляє тракторні плуги різних видів: наприклад, дискові та оборотні плуг. Рекомендуємо купити плуг для трактора торгових марок Bomet, Kruchkov, МАТ, Агрореммаш, ДТЗ, Земмаш та Корунд. Дані навісні тракторні плуги зарекомендували себе як якісні та надійні агрегати. Навісні плуги для трактора мають гарне співвідношення ціни та якості.

Плуг для трактора має основні елементи: ніж (розрізає землю), корпус (до якого кріпляться основні деталі), передплужник (розпушує грунт та перевертає його в борозну). Деякі навісні тракторні плуги мають ґрунтопоглиблювач, що дозволяє орати на глибину до 30 сантиметрів. До допоміжних елементів відносять опорні колеса та причіпний пристрій. Якість оранки залежить від форми плуга для трактори та його налаштування. Робоча поверхня формується лемешом та відвалом. Він переміщається полем зазвичай за допомогою трактора, підрізаючи верхній шар грунту, піднімаючи його та подаtárcsásючи на відвал. Потім земля зсувається убік, перевертається, кришиться та подається у борозну. Рух грунту відбувається за рахунок лемешно-відвального механізму, встановленого під певним кутом до борозни, що створюється.

Навісні плуги для трактора бувають:

  • дискові;
  • лемішні;
  • оборотні;
  • чизельні;
  • комбіновані.

Лемішні плуги для трактора — найпоширеніший та найстаріший вид. Дискові плуги для трактора зазвичай використовуються для обробітку важких, перезволожених та пересохлих типів ґрунтів. Оборотні та комбіновані тракторні плуги, які зараз продаються за вельми прийнятною ціною, застосовуються для оранки практично всіх видів ґрунтів. Чизельні плуги для трактора умовно називають плугом, оскільки не роблять перевороту ґрунтового пласта. Чизельні плуги для трактора дозволяють заощадити кошти та робочу силу, а ще заміняють плуг, борону, культиватор та багато іншого. Таким типом дозволяється розпочинати обробку землі без спеціальної підготовки. Обслуговувати чизельний плуг для трактора може лише одна людина. Плуг може обробляти засмічені ґрунти, але недолік полягає у невеликій глибині оранки.

Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити тракторний плуг високої якості за доступними цінами. Вас точно здивує висока якість та приємна вартість плугів для трактора, оскільки ми підібрали лише найкращі моделі. Представлені бренди отримали заслужену популярність у покупців завдячуючи високоякісному виготовленню та хорошим технічним характеристикам. На сайті запропоновано декілька способів оплати: переказ на картку, накладений платіж. А ще у нас реально без додаткових труднощів та ускладнень оформити кредит. Працівники інтернет-відділу повідомлять вам точну дату відправки замовлення. Здійснюємо доставку по всій Україні (Нова Пошта, Delivery, Meest Express, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно). Гарантуємо швидке отримання замовленого товару в максимально короткі строки. Транспортування плугів для трактора за кордон — за домовленістю. Інтернет-магазин МотоЛюкс — перевірене місце, де відбуваються правильні та вигідні покупки!

Вгору