Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Генератори електричної напруги


    Генератори в Україні

Генератори - це спеціальні пристрої з двигуном внутрішнього згоряння, які виробляють електрику. Використовуватися генератори можуть на дачі, будинки, при екстрених відключеннях електроенергії, або під час будівництва, коли потрібно використовувати електроінструмент.

Однією з головних характеристик генератора є його потужність. Залежно від потужності залежать також розміри і тип двигуна генератора. Генератори потужністю до кіловата є дійсно мобільними і помістяться в будь-який автомобіль. Цього вже не можна сказати про генераторах потужністю від 6 кіловат, які виділяються великими габаритами і вагою.

Але, звичайно ж, потужність далеко не єдиний параметр, який варто враховувати при покупці генератора. Адже крім потужності є ще такі параметри як тип палива, кількість фаз і сам принцип роботи генератора.

Генератори можуть бути синхронними і асинхронними, що також впливає на їх ціну і можливості. Асинхронні генератори часто мають низьку потужністю, але добре витримують перепади напруги. Якщо ж Вам потрібен генератор з максимальною потужністю, то в такому випадку варто вибрати синхронні генератори, які коштують набагато більше.

Також, в залежності від обладнання, з яким Ви плануєте працювати, Вам потрібно вибирати генератор на одну або 3 фази. Так, в побутових умовах, Вам навряд чи знадобиться трифазний генератор, однак на будівництві, або при використанні обладнання зі споживанням 380 вольт, Вам буде необхідний такий генератор.

У магазині Мотолюкс Ви можете придбати генератори з доставкою по Україні. У нас великий вибір генераторів з дизельними, бензиновими і газобензинових двигунами. У побутових умовах, найчастіше використовуються саме бензинові генератори, які видають середню потужність, зате надійні і прості в експлуатації. Крім цього Ви можете вибрати генератор з різним типом запуску - ручним, автоматичним або електро.

Вгору