Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Дискові борони для трактора навісні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Дискові борони для трактора в Україні

Універсальна техніка, призначена для посіваної та передпосівної обробки ґрунту — дискова борона — має досить широке поширення серед аграріїв, що працюють за різними технологіями обробітку ґрунту (крім no-till). Дійсно, дискове навісне обладнання для трактора — найбільш популярне для роботи на землі. Дане обладнання дозволяє обробити землю настільки якісно, що після можна одразу сіяти найдрібніше насіння. Головна перевага такої техніки — простота в ремонті, дешевизна цього ремонту та висока якість обробки. Дискове навісне обладнання для трактора включає плуги, борони, грунтообробні агрегати. Все це обладнання використовується для обробки землі перед посівом та може використовуватися після збору врожаю.

Кожен диск на такому навісному обладнанні встановлений на окремій стійці. Кількість кінських сил, потрібна для тяги, залежить від розміру дискової борони та завжди пропорційна розміру диска. Чим він більший, тим більше буде кінських сил. Кут нахилу диска та стан ґрунту – два зовнішні фактори, які впливають на кількість використовуваної потужності. Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити дискові борони торгових марок Bomet, Агровек, Агрореммаш, БМЗ, ДТЗ, Земмаш, Умань та інші. Представлені моделі характеризується окремими особливостями, тому будь-який клієнт 100% зможе придбати найкращий для себе варіант. Тому не вагайтесь – замовляйте!

Загалом виділяють такі підвиди обладнання:

  1. Борона дискова.
  2. Дискові агрегати.
  3. Лущильник.

Обладнання вибирають за такими критеріями та параметрами:

  • тип — навісний, напівнавісний пристрій, наявність підйомних механічних/гідравлічних механізмів;
  • ширина захоплення та продуктивності — загальна оброблювана площа за годину/зміну. Вона може досягати 80-90 гектарів за восьмигодинну зміну;
  • глибина обробітку грунту — варіюється в межах 5-15 см;
  • діаметр дисків, кількість рядів та робочих органів;
  • максимальний розмір грудок, повнота закладання в ґрунт рослинних залишків, стерні.

Вибір прив'язаний до тягового класу базової машини, загальних оброблюваних площ та типів ґрунту. Мають велике значення наявність гідравлічних штуцерів, продуктивність гідравліки трактора та тип тягово-зчіпного пристрою. Дискове боронування зазвичай проводиться до і після оранки для максимальної ефективності. Дискова борона прорізає до 20 см ґрунту на сільськогосподарських угіддях своїми міцними та збалансованими дисками та є дуже корисним сільськогосподарським обладнанням для фермерів, яким потрібно підготувати ґрунту та прибрати бур'яни. Крім того, дворядне дискування покращує гранулювання ґрунту та допомагає у важливій задачі закладення будь-яких пожнивних залишків. Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити дискові борони високої якості за доступними цінами.

Вас точно здивує якість високого рівня та приємна вартість дискових борон, оскільки ми підібрали лише найкращі моделі. Всі представлені бренди отримали заслужену популярність у покупців завдяки високій якості виготовлення та хорошим технічним характеристикам. На сайті запропоновано декілька способів оплати: переказ на картку, накладений платіж. До того ж реально без проблем оформити кредит. Працівники інтернет-відділу повідомлять вам точну дату відправки замовлення. Здійснюємо доставку по всій Україні (Нова Пошта, Delivery, Meest Express, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно). Гарантуємо швидке отримання замовлення в максимально короткі строки. Транспортування дискових борон за кордон — за домовленістю. Інтернет-магазин МотоЛюкс — перевірене місце, де відбуваються правильні та вигідні покупки!

Вгору