Кількість
|
Вартість
|
||
|
Мотоокуляри в Україні
Якщо говорити про мотоокуляри, то зазвичай відразу виникає асоціативний ряд у більшості користувачів: ретро-авіатори та кросові моделі. Однак давайте розберемо докладніше, якими бувають мотоокуляри та чому їх особливості. Власники шоломів із вбудованими окулярами в такий момент почуваються на коні, адже для них питання окулярів уже давно вирішене. Для решти окуляри — альтернатива візору. Мотоокуляри захищають очі від пилу, бруду, комах, гілок дерев/кущів та ультрафіолету у світлий час доби. Мотоокуляри діляться на три категорії. Класичні використовуються зазвичай, коли байкер носить відкриті/напіввідкритими шоломи, не обладнані захисними візорами. Байкерські мотоокуляри нагадують звичайні сонцезахисні. Відрізняються лише спеціальною системою ущільнювачів, вентиляцією та кріпленням на голові. Мотокросові окуляри використовуються для занять екстремальними видами спорту. Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити мотоокуляри торгових марок BRP, Lazer та Nenki.
При виготовленні лінз мотоокулярів висувають підвищені вимоги, особливо коли йдеться про міцність. Скло застосовують рідко — такі мотоокуляри травмонебезпечні, якщо розіб'ються. Для цього досить дрібного камінчика, що відлетів від колеса транспорту. Краще зупинити свій вибір на окулярах, оснащеними пластмасовими лінзами. Основні матеріали виготовлення — акрил, полікарбонат та поліуретан. Пластик має меншу вагу, здатний поглинати високоенергетичні удари, стійкий до утворення подряпин. Полікарбонатні лінзи здатні добре відбивати ультрафіолетове світло. Проти запотівання лінз зсередини використовують покриття анти-туман. На деяких окулярах використовують двостороннє покриття анти-туман. Anti-fog особливо важливий в умовах підвищеної вологості, зниженої температури та в спеку. Загалом мотоокуляри з розмальовки лінз поділяють на чотири типи: прозорі, затемнені, дзеркальні та жовті.
Прозорі мотоокуляри вважаються універсальними, однак не здатні відбивати світло, тому підходять для їзди у помірне освітлення. Видимість у них така сама, як без них, проте захист проти комах забезпечений. На вулиці дуже ясно? Використовуйте затемнені лінзи. Затемнені та дзеркальні лінзи використовуються в сонячну погоду для відображення ультрафіолету. Характеристики дуже схожі, за винятком здатностей, що відображають. Щоб захистити чутливу сітківку водія, рекомендується одягати окуляри, коли навколишня поверхня добре відбиває світло (водойми, сніговий покрив). При настанні темряви видимість у таких окулярах знижується. У темну пору доби використовуються жовті лінзи. Вони підвищують контрастність, що потрібно при поїздках вночі. Видимість у таких окулярах уночі ідентична денній. У таких мотоокулярах помітні дрібні деталі, вони зменшують відблиски фар машин, вітрин магазинів та ліхтарів. Не варто використовувати їх у світлі дня, оскільки очі втомлюватимуться та болітимуть.
Багато відомих брендів мотоекіпіровки виготовляють універсальні окуляри, серед яких є по парі лінз кожного відтінку та можливість заміни. Такі мотоокуляри — оптимальний варіант для поїздок. Бажаєте купити мотоокуляри? Тоді просто відвідайте інтернет-магазин МотоЛюкс. Ми підібрали для Вас лише найкращі моделі мотоокулярів. Головні критерії відбору товару — висока якість та приємна вартість. Пропонуємо вибір зручної форми оплати (онлайн переказ на картку, накладений платіж) та можливість оформлення кредиту на вигідних умовах. Інтернет-магазин МотоЛюкс здійснює доставку по всій Україні (за тарифами Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно) гарантує швидке отримання замовлення в максимально короткі строки. Перевезення мотоокулярів за кордон — за попередньою домовленістю.